Vývoj realitního trhu v Mikulově – Nové obchodní příležitosti pro investory

8. dubna 2024

Zdravím vás, přátelé,

Po nedávných rozhovorech pro deník.cz o prodeji ubytovacích a vinařských zařízení v hlavním městě Pálavy – v Mikulově, cítím potřebu se s vámi podělit o aktuálním dění na místním nemovitostním trhu.

Jsem rád, že se na trhu začínají objevovat lákavé nabídky nemovitostí za rozumné ceny, což otevírá dveře pro investory, kterým se dříve mohly zdát některé nemovitosti nedostupné, jelikož je nikdo nechtěl prodat.

Poslední dekádu jsme mohli sledovat nárůst cen a zájem investorů v Mikulově, což nyní vytváří výjimečnou příležitost pro vstup na trh. Momentální podmínky naznačují zlom pro investory, kteří hledají projekty s potenciálem zhodnocení, který se zase delší dobu nemusí opakovat.

Momentálně v Mikulově neveřejně nabízíme, hlavně stavební pozemky pro výstavbu developerských projektů, nebo objekty pro přestavbu na bytové domy, kde většina z nich se nachází v centru města.

A cítíme, že v současném dynamickém světě realit je klíčové mít hluboké znalosti a porozumění lokálního trhu, které jednoduše nelze získat pouze z online nástrojů a algoritmů, na které se spoléhají některé realitní kanceláře mimo Mikulov.

Naše dlouholetá přítomnost a zkušenosti v Mikulově, kde působíme již téměř 15 let, spolu se stovkami úspěšně zrealizovaných obchodů, nám umožňují poskytnout vám nejen přesná data, ale i jedinečný vhled do trhu a opravdovou expertízu. Naším cílem je zajistit, aby naši klienti měli přístup k nejaktuálnějším informacím a porozumění trhu, které jim umožní učinit informovaná rozhodnutí.

Důvěřujte nám, že vám poskytneme podporu a radu založenou na reálných zkušenostech a znalostech.

Pěkný den vám všem přeje R.S. 💛🔑🏡

    Máte dotaz ohledně nemovitostí? Napište nám, rádi pomůžeme!

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná