Valencie Poráží Marbellu a Alicante

17. listopadu 2023

Valencie, stále atraktivnější oblast pro život, a to z několika důvodů, které ji odlišují od tradičních oblíbených lokalit jako Marbella nebo Alicante.

Nejlepší město pro život

Valencie byla nedávno zvolená magazínem Forbes jako nejlepší
město pro život v roce 2023. Toto ocenění je založeno
na hodnocení kvality života, dostupnosti veřejné dopravy,
možnostech pro rekreační sporty a celkovém pocitu bezpečí​​.
Valencie získala toto ocenění již po třetí v posledních několika letech.

Rozmanitost nemovitostí 

Valencie nabízí široký výběr nemovitostí, které vyhovují různorodým chutím. Můžete zde najít byty a apartmány ideální pro jednotlivce nebo malé rodiny, kteří hledají městský život s veškerým pohodlím. Pro ty, kdo hledají více prostoru a soukromí, jsou vhodné městské domy a vily, které kombinují moderní komfort s tradicí. K dispozici jsou také nemovitosti na venkově, které jsou ideální pro ty z Vás, kteří hledají klidný úkryt uprostřed přírody​​.

Výhodná Investice

Investování do nemovitostí ve Valencii se považuje za velmi výhodné, zejména pro dlouhodobé investice. Ve Valencii by se Vám celá vaše nemovitost zaplatila za pouhých 14 let pronajímání. Tento významný faktor činí nakupování realit ve Valencii lákavým​​.

Momentálně zde utrácí své peníze nejvíce investoři z Ameriky, Asie a Velké Británie.
Město je odolné vůči ekonomické krizi, což dokazuje i neustále rostoucí výstavba nových projektů. Poptávka zde stále převyšuje nabídku. Sám jsem velmi zvědavý, jaké nové projekty zde vzniknou v nadcházejících letech.

Ceny nemovitostí a životní náklady

Průměrná cena nemovitostí ve Valencii se pohybuje okolo 2,410 EUR za metr čtvereční, což je výrazně méně než v jiných evropských metropolích, jako je Paříž nebo Londýn. Ceny nemovitostí ve Valencii jsou také cca o 25% levnější než v oblasti Malagy. Kromě toho je Valencie známá svými dostupnými náklady na život a základní potřeby​​.

Ekonomická stabilita a růst

Španělsko a Valencie nabízejí investorům značnou stabilitu. Podle International Monetary Fund (IMF) se očekává, že ekonomika Španělska vzroste v následujících pěti letech o 8,4 %.

Kvalita života

Valencie nabízí teplé středomořské klima, bohatou kulturu, krásnou architekturu a spoustu možností pro venkovní aktivity. Město je bezpečné díky pravidelné prevenci kriminality a policejním hlídkám. Valencie je známá také svým rozsáhlým systémem veřejné dopravy a vynikajícím přístupem zdravotní péči​​.

 

Pokud Vás Valencie zaujala a rádi byste se o ni dozvěděli více. Klidně mi zavolejte nebo napište a rád si s Vámi o tomto krásném městě povykládám.

S pozdravem

R.S.

    Máte dotaz ohledně nemovitostí? Napište nám, rádi pomůžeme!

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná