NOVINKY PRO ROK 2024 VE SCHMIDT REALITY

26. ledna 2024

Schmidt Reality nejsou jen tak ledajaká firma. Je to především parta přátel, tým, kteří drží spolu, přesto že jsme mnohdy každý na jiném konci světa. Důkazem byla mimo jiné také poslední porada. Přesto, že jednoho z nás Jakub Schmidt zavála touha po vzdělání do Litvy a druhého Robert Schmidt pracovní schůzka do slunné Valencie, všichni jsme byli přítomni na poradě. Bylo příjemné spravit si z břeclavské kanceláře oko pohledem na moře i uznat, že je u nás i přes nepřízeň počasí vlastně docela hezky, v porovnání s kolegou na severu.

Jaké změny nás ve Schmidt Reality čekají v tomto roce?
Tady je krátké nahlédnutí 👀
1️⃣ Exkluzivní web pro neveřejné zakázky: Rozšiřujeme naše služby s novým portálem pro neveřejné zakázky. Více než 40% námi realizovaných obchodů, jde skrze neveřejný prodej. Ctíme tím přání klientů a v maximální míře chráníme jejich soukromí, pakliže nás o to požádají. Tento způsob prodeje je však čím dál častější. Proto, abychom zajistili pro naše klienty to nejlepší prostředí, pracujeme na prémiovém webu, kde budou moci registrovaní zájemci spatřit právě nemovitosti, které doposud nebyly v online prostředí k vidění.
2️⃣ 11 Developerských projektů: Plánujeme uvést na trh 11 výjimečných developerských projektů, nabízejících zajímavé příležitosti.
3️⃣ Strategický přesun poboček: Chceme Vám být blíž. Proto přesouváme naše pobočky na strategičtější místa.
4️⃣ Rozsáhlá školení pro tým: Abychom mohli být vždy o krok napřed, vsázíme nejen na bezkonkurenční praxi našeho týmu, ale také na kvalitní a pravidelné vzdělávání makléřů.
5️⃣ Inovace v realitním systému: Přecházíme na nový systém. Pro zvýšení produktivity a lepší reakci na potřeby klientů jsme se rozhodli navázat spolupráci s novým partnerem pro editaci zakázek.
Nezapomeňte nás sledovat na Instagramu https://www.instagram.com/schmidt_reality/ pro nejnovější zajímavosti.
Připojte se k nám, aby vám neuniklo nic ze světa realit!

    Máte dotaz ohledně nemovitostí? Napište nám, rádi pomůžeme!

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná