Nové domy v rezidenci Pod Novou nabídnou výhledy na Mikulov

V Mikulově vzniká jedna z největších lokalit moderního bydlení, která by měla po realizaci všech svých etap nabídnout bydlení až pro sedm stovek lidí ve sto osmdesáti bytových jednotkách.

No photo description available.

Od září 2019 převzala rezidenční projekt Pod Novou developerská skupina SLD a její finanční partner působící aktuálně v Jihlavě. Tam realizuje rezidenční projekt Rezidence Bukova čítající 52 rodinných domů a 150 bytů. V Mikulově developerská skupina SLD úzce spolupracuje s realitní kanceláří Schmidt reality.

Jaký je stav výstavby v Mikulově?

Aktuálně jsou dokončeny inženýrské sítě a probíhá výstavba komunikací a zpevněných ploch s termínem dokončení koncem tohoto roku. Výstavba osmi rodinných domů etapy I.1 bude zahájena v zimě 2019, termín jejího dokončení je plánován na přelom roku 2020/2021.

Na navazující výstavbu rodinných domů se v současné době vyřizují potřebná povolení. Výstavba etapy I.2, která obsahuje celkem devět rodinných domů je plánována na jaro 2020. U etapy I.3 s třinácti rodinnými domy se plánuje zahájení v létě 2020. Dokončení celé první etapy výstavby o třiceti rodinných domcích je plánováno na přelom 2021/2022,“ říká Oliver Kuruc, jednatel developerské společnosti SLD.
Díky jasně definovanému harmonogramu dokončení výstavby rodinných domů na klíč má podle informací zástupců realitní kanceláře Schmidt reality klient také jistotu, že se nenastěhuje na staveniště. „To je bezesporu velká výhoda oproti výstavbě domů, která není zajišťována developerem jako celek, ale je rozkouskovaná podle jednotlivých pozemků, jejichž majitelé mají relativně volnou ruku pro zahájení i dokončení výstavby,“ vysvětluje Robert Schmidt.

Čím je projekt Rezidence Pod Novou tak zajímavý?

„Velkou výhodou projektu je především velmi atraktivní lokalita s vysokou úrovní občanské vybavenosti. Navíc je to krásné místo s pěknými výhledy na dominanty Mikulova,“ říká Robert Schmidt, majitel realitní kanceláře Schmidt reality.

Moderní rodinné bydlení s jedinečnými výhledy však v sobě skrývá daleko víc.

V blízkosti jsou mateřské i základní školy, gymnázium, je zde spousta možností trávení volného času, a to jak v Mikulově, tak v blízkém okolí. To vše představuje ideální místo k žití pro rodiny s dětmi.

Mikulov, turisty hojně navštěvovaný a velmi oblíbený, je zároveň velmi lákavým místem pro pořízení investiční nemovitosti, a to jak českou, tak přeshraniční klientelou. „Dalším plusem je jednoznačně i umístění projektu v rámci Mikulova. Nachází se v těsné blízkosti centra a je také dostupný po silnici I. třídy jak z Brna, tak i po mezinárodní silnici ze sousedního Rakouska. Nespornou výhodou je také ucelený koncept architektury celé lokality,“ doplňuje Oliver Kuruc, jednatel developerské společnosti SLD.
Jaké jsou ceny a standardy rodinných domů?

Domy jsou nabízeny za konečnou cenu, a to včetně pozemku. Konečná cena zahrnuje vysoké standardy, jako například okenní trojskla, podlahové vytápění nebo komínová tělesa, která jsou u jiných developerských projektů často příplatkovými položkami. Zájemci mohou dům konfigurovat dle svých představ, omezeni nejsou ani ve výběru zařizovacích předmětů koupelny. Možné je i rozšíření celkové dispozice domu.

Uvážíme-li, že v současné době je cena panelákového bytu na sídlišti kolem 3,5 milionu korun, tak hotový rodinný dům na klíč může být výhodnou investicí, kterou doporučujeme,“ říká Robert Schmidt.

Realitní makléři v mikulovské kanceláři na ulici Komenského 1 ochotně všem zájemcům o bydlení v Rezidenci Pod Novou pomohou s výběrem i finančním řešením.

Rezidence Pod Novou zahrnuje tři typy dvoupodlažních rodinných domů.
Klient může vybírat z dispozic 4+kk až 6+kk, a to rodinné domy jak menší, střední, tak i větší velikostní kategorie. Tento projekt tak může nabídnout pohodlné bydlení pro čtyř, pěti i vícečlennou rodinu.

Komfortní moderní bydlení na krásném místě s výhledy na dominanty Mikulova může být jedinečnou volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní bydlení či investici v klidové zóně blízko centra města.

https://pr.denik.cz/doporucujeme/nove-domy-v-rezidenci-pod-novou-nabidnou-vyhledy-na-mikulov-20191127.html?fbclid=IwAR1wv4JpWmGPt0PulXlPYMn7IBtU7I3RMpMSIgUb-yh61NUn3vA9zBKk7QQ

    Máte dotaz ohledně nemovitostí? Napište nám, rádi pomůžeme!

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná