Nemovitosti ve Španělsku – Valencie

29. března 2023

Naše realitní kancelář nedávno obdržela mnoho požadavků od našich klientů, kteří projevují zájem o investice do nemovitostí ve Španělsku. Proto jsme se rozhodli, že prozkoumáme trh a zjistíme, jaké možnosti nabízí Valencie a její okolí.

Cesta do Valencie byla úspěšná a potvrdila nám, že je to velmi atraktivní trh pro investice do nemovitostí. Zjistili jsme, že existuje velká poptávka od investorů, kteří hledají stabilní a růstový trh, který je nezávislý na energetických, plynných a úvěrových krizích. Španělský trh nemovitostí se v posledních letech stabilizoval a výhled do budoucna je pozitivní.

Valencie je mimořádně zajímavý region pro investice, především díky svému významnému postavení jako jednoho z nejlepších míst na život ve Španělsku. Je to kulturně bohaté město s mnoha památkami, kde se spojuje historie s modernou. Zdravotnické služby zde dosahují vysoké úrovně a řeka, která protéká městem, nabízí řadu krásných míst pro odpočinek a relaxaci.

Během naší cesty jsme navštívili několik lokalit, které jsou
pro investice do nemovitostí velmi
atraktivní. Například Staré město s krásným historickým centrem města, plným kulturních památek a tradičních restaurací. Další lokalitou, kterou jsme navštívili, je Araboya, klidná a malebná čtvrť plná tradice a atmosféry s vlastním přístavem. Poté jsme se

Podívali do města L’Elliana s mnoha zelenými prostranstvími a parky, které jsou ideální pro rodinný život. Port Saplaya je příjemnou přístavní oblastí s mnoha restauracemi a bary, ideální pro odpočinek a relaxaci u moře.

Zvláštní pozornost jsme věnovali městu Cullera, které se nachází na pobřeží a nabízí krásné pláže a skvělou turistickou infrastrukturu. Toto město je ideální pro ty, kteří hledají nemovitost v blízkosti moře a chtějí využívat jeho atrakcí.

Jsme nadšeni z toho, že můžeme sdílet s vámi naše nové
úspěšné partnerské vztahy s právnickou
firmou a realitní kanceláří, která zaštiťuje také rekonstrukce a výstavbu nemovitostí v oblasti Valencie. Díky naší spolupráci můžeme garantovat vysokou kvalitu poskytovaných služeb, jelikož jsme se o nich sami přesvědčili.

Věříme, že Valencie je jedním z nejlepších míst pro život ve Španělsku, s množstvím krásných míst k odpočinku a relaxaci. Navíc ceny nemovitostí zde budou nadále růst, což dělá z nich zajímavou a výnosnou investici.

Pokud uvažujete o investování do nemovitostí ve Valencii, neváhejte se na nás obrátit. Jsme připraveni vám poskytnout všechny potřebné informace a pomoci vám najít vaši ideální nemovitost v zahraničí a naplnit tak vaše představy a sny.

 

    Máte dotaz ohledně nemovitostí? Napište nám, rádi pomůžeme!

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná