Velmi zajímavá investiční příležitost ve vyhledávaní lokalitě , nebo vícegenerační bydlení a úspora…

Zpět na výpis
+ 7 dalších fotek
270 m2
užitná plocha
270 m2
podlahová plocha
665 m2
pozemková plocha
5
pokojů

Popis nemovitosti

Velmi zajímavá investiční příležitost ve vyhledávaní lokalitě , nebo vícegenerační bydlení a úspora nákladů?

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům se 3 bytovými jednotkami ve fázi hrubé stavby před dokončením a vydaným platným stavebním povolením.

Dům se nachází v turisticky nejoblíbenější vinařské obci jižní Moravy Velké Bílovice.  Obytná plocha domu je 270m2 a 655 m2 je rozloha zahrady.

Dům nabízí 3 samostatné bytové jednotky o dispozici
3+kk 92m2 s terasou s možností rozšíření o půdní prostor (MEZONET cca. 160 m2),

3+kk 94 m2 s balkonem,

2+kk 80 m2 s anglickým dvorkem 12m2.

Velký obývací pokoj s francouzskými okny a s krásným výhledem do okolí, společná kuchyně,  2 velkorysé pokoje 17m, šatna, technická místnost a terasa zajišťují dostatek komfortu a osobního prostoru.

Každá jednotka má 2 parkovací stání a podíl na společné zahradě 166 m2

Tato nemovitost se nachází v klidné části obce, zajišťuje dostatek soukromí, a velmi dobrou dostupnost po D2 jak do Brna (30min) tak do Břeclavi (14min).

Jako potenciální Investiční nemovitost se zajímavým výnosem zajišťuje samotná vinařská lokalita Velkých Bílovic, která je turistický velmi oblíbenou a navštěvovanou lokalitou. Blízká dostupnost (7min) od Lednicko-Valtického areálu zajišťuje další obchodní příležitosti.

Pokud hledáte vícegenerační bydlení, tak bez zásadního stavebního zásahu splňuje nemovitost i tuto variantu. Každý byt bude mít samostatný vstup a pouze společnou chodbu a zahradu. Půdní prostor může být potom využít podle představ majitelů.

Cykloturistika, významná kulturní a vinařská historie, kompletní občanská vybavenost, kulturní i sportovní využití: MŠ, ZŠ i umělecká ZŠ, pošta, obchody, zdravotnické středisko, restaurace, lékárna, sportovní oddíly.

Rádi Vám zprostředkujeme prohlídku a diskuzi o dalším potenciálu této nemovitosti.
Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace.

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná