Stavební pozemky Březí u Mikulova

Zpět na výpis
+ 3 další fotky
814 m2
pozemková plocha

Popis nemovitosti

Stavební pozemky pro samostatné rodinné domy v Březí u Mikulova.

Představujeme prodej stavebních parcel určených pro bydlení v rodinných domech, v klidné lokalitě na okraji obce Březí.

Parcely jsou řešeny optimálně pro dům i rozlehlou zahradu. Výběr parcel od 617m2 do 936m2. Například pozemek č.13 s výměrou 814m2 má rozměr 23,4 metrů uliční šíře a hloubku 34,8 metrů.

Všechny parcely budou technicky připraveny pro rodinné domy s přivedením vodovodu, elektřiny na hranici pozemku, a odbočky splaškové kanalizace.

Výstavba inženýrských sítí započala v lednu 2024. Dokončení zasíťování pozemků, nové příjezdové asfaltové komunikace s věřejným osvětlením, jaro 2026. S projekcí nového domu, povolování stavby i napojení IS, a zahájení stavby, můžete začít ihned po koupi pozemku.

Nový prostor pro kvalitní život a naplnění dnešního trendu moderního bydlení, čímž jsou nepochybně zdravé a klidné prostředí, úspora nákladů na bydlení, a dobrá dostupnost bez dopravních omezení. To jsou pozemky k výstavbě rodinných domů v Březí.

6 minut od Mikulova a na rychlostní silnici Brno-Vídeň. Obec protíná hlavní dopravní tepna Mikulov-Znojmo a železniční trať Břeclav-Znojmo. V Březí je občanská vybavenost pro kvalitní život mladé i starší generace. Škola, obchody, vinné sklepy, hospody, minipivovar, koupaliště, sportovní hala, fotbalové hřiště, RC aréna…

Na své nové bydlení v Březí se můžete těšit již dnes. Stačí kontaktovat realitní kancelář Schmidt Reality a domluvit si nezávaznou schůzku pro získání podrobných informací či zodpovězení případných dotazů. Více informací na www.pozemky-brezi.cz

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná