Stavební pozemek v Pavlově

Zpět na výpis
+ 5 dalších fotek
461 m2
pozemková plocha

Popis nemovitosti

Máme pro vás jedinečnou možnost koupě pozemku s developerským projektem, ke kterému máme platné stavební povolení. Možnost výstavby je tedy okamžitá. Jedná se o plochu 461 m2 přímo v centru obce Pavlov na strategickém místě přímo u parkoviště. Z pozemku jsou krásné výhledy na zříceninu hradu Děvičky a vodní dílo Nové Mlýny tří přehradních nádrží pod Pavlovskými vrchy. Náš projekt tvoří třípodlažní multifunkční vinařský dům ( podzemní část, přízemní část, podkroví ), který je v kombinaci bydlení a podnikání. Podzemní část: Vinný sklep rozdělený na sekci prodejní a ochutnávkovou, doplněný o prodej s galerií vín. Sklepní části jsou děleny v polovině skleněnou stěnou. Architektonicky pojato jako rustikální prostor v moderním stylu – beton ve stylu dřeva. Sklepní část poskytuje prostor pro prodej, ochutnávku a posezení pro řízené degustace.

1. nadzemní podlaží: Apartmán pro trvalé bydlení nebo pronájem o velikosti 3kk + předsíň, WC a koupelna. Podlahová plocha 88 m2 + terasa 10 m2.

2. nadzemní podlaží: Tři samostatné apartmány se samostatným vnitřním vstupem. 2 x apartmán pro 2 osoby 20 m2 a 19 m2, 1 x apartmán pro 4 osoby 30 m2. Každý apartmán má samostatné WC s koupelnou a kuchyňku.

Venkovní část: Před objektem je možnost vybudovat venkovní posezení. Zadní část pozemku je vyvýšená a nabízí tak výhledy do celého okolí.

Nabídka se skládá z pozemku, kompletního projektu objektu a jako bonus i dvě domény. Na místě je zřízena přípojka elektřiny. V případě zájmu o bližší informace nebo prohlídku pozemku si s Vámi rádi domluvíme schůzku. Cena je stanovena bez provize RK.

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná