Prodej zavedeného Pension Euro, Mikulov

Zpět na výpis
+ 18 dalších fotek
980 m2
užitná plocha
980 m2
podlahová plocha
840 m2
pozemková plocha
5
pokojů
3. podlaží
celkem podlaží

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji zavedený Pension Euro, který se nachází ve vinařském městě Mikulov. Má výbornou polohou, která je asi deset minut chůze do centra Mikulova a součesně je i perfektním místem pro příjemné ubytování v klidném prostředí. Toto umístění ocení lidé, kteří se věnují turistice, nebo cykloturistice. Mikulov je plný zajímavých míst a mnoha památek.
Penzion Euro zahájil provoz v červenci roku 2001, v roce 2015 byla provedena modernizace a celková rekonstrukce s rozšířením ubytovací kapacity na 20 pokojů. Pokoje jsou dvou, tří, čtyř i pěti lůžkové. Přičemž 8 pokojů má své kuchyňské kouty. Jeden pokoj je bezbariérový. Celková ubytovací kapacita je 65 lůžek. V přízemí je prostor restaurace a oddělený „skleněný“ salonek. Penzion Euro má své vlastní parkoviště pro 19 aut, v areálu je i bazén.
Kromě individuálního ubytování je penzion vhodný i pro firemní akce a školení. Standardně poskytuje snídaně, ale lze dohodnout i večeře, které zajišťuje vyhlášená restaurace Sojka & spol.
Zvažujete-li investici do plně funkčního penzionu v turisticky velmi atraktnivní lokalitě, neváhejte a kontaktujte nás ohledně prohlídky.

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná