Prodej Rodinného domu, Lanžhotská Břeclav

Zpět na výpis
+ 26 dalších fotek
265 m2
Podlahová plocha
705 m2
pozemková plocha
5
velikost
3
celkem podlaží

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji rodinný dům v klidné části města Břeclav. Jde o velmi lukrativní nabídku jak lokalitou, tak i velikostí nemovitosti s možností víceúčelového využití.

Jedná se o třípodlažní rodinný dům na ulici Lanžhotská. Celková plocha pozemků včetně zahrady je 705 m2 a podlahová plocha domu je cca 265 m2. Stavba je cihlová, podsklepená a s novou střechou.

Dům se skládá ze dvou nadzemních a jednoho částečně podzemního podlaží. Za vstupními dveřmi se nachází centrální schodiště vedoucí do všech pater domu. Obytné části v prvním a druhém podlaží jsou zvlášť odděleny vstupními dveřmi.

První podlaží je dispozičně 3+kk. Tato část byla v roce 2022 kompletně zrekonstruována a byl kladen důraz na kvalitu a design. Za zmínku stojí:

  • Podlaha značky Quickstep.
  • Dveře Sapeli.
  • Kuchyňské spotřebiče Electrolux.

Vstupní chodba vede do prosvětlené na zakázku dělané kuchyně s jídelnou. V rámci vestavěné kuchyně je kromě značného úložného prostoru také zabudovaná lednice, trouba, mikrovlnka, myčka a kuchyňský dřez. Dále je zde kuchyňský ostrůvek s indukční deskou. V tomto patře se pak nachází prostorná koupelna s WC a vanou a obývací pokoj s přístupem do ložnice.

Druhé podlaží je dispozičně 3+1. Tato část byla zrekonstruována v roce 1998, avšak díky údržbě je v dobrém stavu. Ze vstupní chodby je přístup do prostorné kuchyně. Z této vedou dveře do koupelny, ložnice a obývacího pokoje, z něhož je přístup do dalšího pokoje. Samostatné WC je přístupné z chodby. V tomto patře je navíc průchozí chodba s přístupem na balkon. Částečně podkrovní jsou pouze ložnice a pokoj, ostatní místnosti jsou klasické.

Nejnižší podlaží domu je ze strany ulice zapuštěno do země, z druhé strany je však plně přízemně přístupné do zahrady. Tato část domu je částečně zrekonstruovaná. Nachází se zde samostatné místnosti, které jsou využívány jako technická místnost, prádelna, komora, dílna a garáž disponující přímým vstupem do zahrady garážovými dveřmi. Je zde také další plně zrekonstruovaná místnost, kterou je možno využít například jako pracovnu.

Každé z nadzemních podlaží má svůj bojler pro ohřev vody. Vytápění domu je zajištěno společným kondenzačním kotlem v suterénu. Dům je napojen na místní vodovod a kanalizaci.

Zahrada za domem je přístupná z příjezdové cesty. Zahrada je rozlehlá, kromě prostoru pro zahrádku a rekreaci je na konci pozemku zahradní domek. Součástí zahrady je i vlastní studna s užitkovou vodou.

Možnost parkování je přímo na pozemku (příjezdová cesta a garáž ve sklepní části) nebo na ulici před domem. V blízkosti se nachází zastávka MHD.

Dům lze využít k vlastnímu bydlení, vícegeneračnímu bydlení a případně i pro komerční účely. Obě nadzemní patra jsou již nyní uzpůsobena k jejich využití jako samostatných jednotek k bydlení s možností jejich samostatného pronájmu.

Pro více informací a sjednání termínu prohlídky nemovitosti mě kdykoli kontaktujte.

Provize RK je účtována nad rámec kupní ceny.

Kontakt na makléře

Ing. Zbyněk Bartošic
Realitní makléř
+420 776 830 006
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná