Prodej bytu 3+1 k rekonstrukci Praha – Chodov

Zpět na výpis
+ 10 dalších fotek
63.5 m2
Podlahová plocha
1
kuchyně
9
celkem podlaží
7
podlaží

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji prostorný  byt 3+1 s balkónem a sklepní kójí v oblíbené lokalitě Praha – Chodov. Tento slunný byt s orientací na západ je umístněn v 7. patře dobře udržovaného domu, který prošel rozsáhlou venkovní i vnitřní rekonstrukcí, včetně nových oken, zateplení, balkónů, výtahu a revitalizace společných prostorů a sklepů.

Byt o rozloze 63,5 m² je v dobrém stavu, s původními štuky ve všech místnostech kromě kuchyně. Původní koupelna a toaleta nabízejí novým majitelům možnost přizpůsobení těchto prostor podle vlastních přání a potřeb. Součástí bytu je také prostorný balkon a sklepní kóje, která nabízí další úložný prostor. Měsíční poplatky za energie a vodu jsou velmi příznivé, v rozmezí 4 000 – 4 500 Kč, což zdůrazňuje ekonomickou efektivitu bydlení v této lokalitě. Výhodou je také dostatek parkovacích míst před domem a vzdálenost stanice metra – Háje, která se nachází pouze 4 minuty chůze od bytu. V bezprostředním okolí se také nachází relaxační zóna Milíčovský les s rybníky, přírodním parkem a cyklostezkami.

Tento byt je ideální volbou pro jednotlivce či rodiny hledající prostor s potenciálem vlastního upravení a modernizace, umístěný v atraktivní a vyhledávané části Prahy, která je známá svou skvělou občanskou vybaveností a dopravní dostupností.

Kontakt na makléře

Jakub Schmidt
Realitní Makléř
721 409 366
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná