Prodej apartmánu 2+kk v Lednici

Zpět na výpis
+ 9 dalších fotek
30 m2
Podlahová plocha
1168 m2
pozemková plocha
kk
kuchyně
2
velikost
1
celkem podlaží
1
podlaží
1
počet parkovacích míst

Popis nemovitosti

V turisticky hojně navštěvovaném cíli, v Lednici na Moravě, nabízíme ke koupi apartmán o dispozici 2+kk. Apartmán s podlahovou plochou 30,3 m2 a terasou 19,8m2 se nachází v přízemí, a je součástí uzavřeného Apollon Resortu, který představuje areál se třemi samostatnými ubytovacími objekty umístěnými naproti lázní. Apartmán je kompletně vybavený. Vytápění elektrickými přímotopy pro rychlý nástup tepla, ohřev vody zajištěn vlastním elektrickým bojlerem. Součástí prodeje je převzetí obsazenosti na tento rok stálými i novými hosty. K ateliéru náleží skladová kóje v suterénu a jedno parkovací stání před resortem. V areálu mohou návštěvníci využít venkovní posezení a dětské hřiště.

Ubytování v apartmánu kompletně zajišťuje resort. Vlastníci apartmánu si v systému resortu zarezervují dny svého pobytu v Lednici, a ubytování hostů ve zbytku dní v roce zajistí služba resortu. Tento druh investice do nemovitosti je v poslední době velice oblíbený, přináší výnos z vkladu až 4,33% z vkladu ročně z krátkodobých pronájmů, tj.195tis.Kč/sezóna 120dní, a současně nabízí místo pro vlastní odpočinek investora bez dalších starostí a časově náročné údržby. Již tuto sezónu můžete strávit ve svém apartmánu a po zbytek dní bude Váš apartmán sám vydělávat.

Obec Lednice patří k nejvyhledávanějším turistickým destinacím v ČR. Především pro pěší a cykloturistiku, a to díky památkám na seznamu UNESCO. Hlavním cílem návštěvníků je Státní zámek Lednice, zámecký park a Minaret. Přímo naproti resortu jsou Lážně Lednice nabízející koupele, masáže a další procedury. Apollon Resort s lázněmi přímo spolupracuje. V Lednici je mnoho restaurací, kaváren, nově i pivovar, a nepočítaně možností ochutnat moravská vína ve vinotékách i vinařství.

Kontakt na makléře

Michal Juráček
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná