Novostavba rodinného domu Březí u Mikulova

Zpět na výpis
+ 12 dalších fotek
177 m2
užitná plocha
147 m2
podlahová plocha
620 m2
pozemková plocha
5
pokojů
2. podlaží
celkem podlaží

Popis nemovitosti

Novostavba rodinného domu má dispoziční řešení 5+kk.
Dům je členěn do dvou podlaží.
Jedná se o dům střední velikostní kategorie, vhodný pro až pěti člennou rodinu.

V přízemí domu je navržen prostorný obývací pokoj s výstupem na terasu, kuchyní a jídelnou, koupelna se sprchou, wc a technickým zázemím (pračka, sušička), zádveří s hlavním vstupem z ulice i vstupem do garáže, chodba se schodištěm do druhého podlaží a úložným prostorem pod schody. V neposlední řadě garáž, pro jeden automobil, propojena s domem i vstupem do zahrady.
Druhé nadzemní podlaží tvoří tři pokoje, ložnice s šatnou, koupelna (vana, sprcha, wc).

Projekt domu je promyšleně osazen na pozemku o výměře 620 m2. Přirozené světlo v denní části domu je zajištěno velkorysými okny s jihovýchodní orientací, kuchyně orientována severozápadním směrem.

Dům bude vystavěn do fáze uzavřené hrubé stavby, tzn.základová deska, izolace proti zemní vlhkosti a radonu, kompletní obvodové zdivo a příčky, schodiště a podlahy beton, střecha včetně keramické krytiny, střešní okna a vstupní dveře.

Povrchové materiály a prvky vybavení interiéru k dokončení domu si tak můžete zvolit dle svých představ. Stejně tak komfort zajišťující pohodlné bydlení jako například technologie vytápění, chlazení, ohřevu vody apod.

Nabídková cena zahrnuje projektovou dokumentaci rodinného domu a přípojek vodovodu, kanalizace, i vyřízení stavebního povolení.

Zahájení stavby naplánováno v zimě 2024. Předpokládaný termín dokončení domu do fáze hrubé stavby do 6 měsíců od zahájení stavby.

Obec Březí je velmi dobře občansky vybavena – najdete zde školu a školku, poštu, prodejny potravin, sportovní halu, koupaliště, hospůdky, RC arénu a zejména spousta dobrých lidí vytvářejících aktivní spolkovou činnost a folklor spojený zejména s výtečným vínem, které můžete ochutnat ve Sklepní uličce.

Velmi dobře dostupná je nákupní zóna na okraji Mikulova s hypermarketem Tesco, supermarketem Lidl, COOPem, kde nakoupíte opravdu všechno a dojedete tam doslova i na kole – cca 6 km téměř po rovině. A stejně daleko je to i na rychlostní silnici Brno-Vídeň, pokud byste chtěli do Brna, ať už do práce, do kina či na nákupy, nebo se zrelaxovat a děti se nechat bavit v Aqualandu Moravia. Ideální místo pro bydlení, nemyslíte ?

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná