Novostavba RD 5+kk s pozemkem Ladná

Zpět na výpis
+ 15 dalších fotek
177 m2
Podlahová plocha
434 m2
pozemková plocha
5
velikost
2
celkem podlaží
2
podlaží

Popis nemovitosti

Novostavba rodinného domu č.3 má dispoziční řešení 5+kk. Dům je členěn do dvou podlaží, přízemí a obytné podkroví. Jedná se o dům střední velikostní kategorie, vhodný pro komfortní bydlení až pětičlenné rodiny.

V přízemí domu je navržen prostorný obývací pokoj s výstupem na terasu, kuchyně a jídelna, koupelna se sprchou, wc a technickým zázemím (pračka, sušička), zádveří s hlavním vstupem z ulice i vstupem do garáže, chodba se schodištěm do druhého podlaží a úložným prostorem pod schody. V neposlední řadě garáž, pro jeden automobil, propojena s domem i vstupem do zahrady. Druhé nadzemní podlaží tvoří tři pokoje, ložnice s šatnou, koupelna (vana, sprcha, wc).

Projekt domu je důmyslně osazen na pozemku o výměře 434 m2. Přirozené světlo v denní části domu je zajištěno velkorysými okny s jiho-západní a severo-západní orientací, kuchyně orientována jihovýchodním směrem.

Dům bude vystavěn do fáze hrubé stavby, tzn.základová deska, izolace proti zemní vlhkosti a radonu, kompletní obvodové zdivo, příčky, stropy, schodiště, podlahy beton, střecha včetně značkové krytiny a klempířských prvků, střešní okna. Povrchové materiály a prvky vybavení interiéru k dokončení domu si tak můžete zvolit dle svých představ. Stejně tak komfort zajišťující pohodlné bydlení jako například technologie vytápění, chlazení, ohřevu vody apod.

Zahájení stavby naplánováno podzim 2024. Předpokládaný termín dokončení domu do fáze hrubé stavby do 10 měsíců.

Lokalita Palašovské příděly se nachází v jižní okrajové části obce, kde se neočekává další výstavba, zejména díky přilehlé fotovoltaické elektrárně. Nová příjezdová cesta bude opatřena asfaltovým povrchem. Samozřejmostí je chodník i veřejné osvětlení.

Obec Ladná se pyšní udržováním lidových tradic jako jsou hody, fašank, advent s koncerty, každoroční dětský karneval, akce dobrovolných hasičů i pro děti, a mnoho dalších zajímavých kulturních či sportovních akcí v průběhu roku. V Ladné je široká občanská vybavenost – základní a mateřská škola, sportovní hala, tenisové kurty, obchod s potravinami a smíšeným zbožím, hospůdky, pošta, knihovna, dětské hřiště, kadeřnictví a další služby.

Ladná leží 5 km od nákupní zóny Shopping Břeclav, vzdálenost do centra Břeclavi 8 km. Dopravní dostupnost je rozsáhlá – 4 km nájezd na dálnici D2 (Brno – Bratislava), vlaková stanice Ladná směr Břeclav – Šakvice s přestupem směr Brno-Olomouc, autobus Břeclav – Podivín. Jedinečné jsou také projížďky na kole nebo procházky v nedalekém Přírodním parku Niva Dyje, kolem Janova hradu, po cyklostezce do turisty oblíbené Lednice vzdálené jen 7 km.

Kontakt na makléře

Michal Juráček
Projektový manažer
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná