Novostavba RD 4+kk Ladná

Zpět na výpis
+ 5 dalších fotek

Popis nemovitosti

K prodeji nabízíme novostavbu rodinného domu se zahradou v Ladné.

Dům má dispoziční řešení 4+kk a je členěn do dvou podlaží. Jedná se o dům větší velikostní kategorie, vhodný pro početnější rodinu nebo vícegenerační bydlení.

V přízemí domu je navržen prostorný obývací pokoj s kuchyní a výstupem na terasu, kuchyně je dále propojena s technickou místností a výstupem do zahrady, ložnice s šatnou a malým skladem, koupelna se sprchou a wc, chodba v centrální části domu se schodištěm do druhého podlaží, samostatné wc, zádveří s hlavním vstupem z ulice i vstupem do garáže. V neposlední řadě garáž pro jeden automobil a s úložným prostorem pro jízdní kola, lyže apod.

Druhé nadzemní podlaží tvoří dva pokoje, každý s vlastní šatnou, koupelna (vana, sprcha, wc), druhé samostatné wc a schodišťová chodba se vstupem na terasu.

Komfort bydlení bude zajištěn podlahovým vytápěním s autonomními termostaty a tepelným čerpadlem. Technologie vytápění-chlazení-ohřevu vody si můžete zvolit na míru dle svých požadavků.

Místo pro výstavbu se nachází v nové lokalitě samostatně stojících domů ulice Palašovská. Projekt domu je promyšleně osazen na pozemku o výměře 796m2. Přirozené světlo v denní části domu je zajištěno jiho-východní orientací a velkorysým prosklením okny, vysokými po nadstandardně zvýšený strop obývacího pokoje.

Zahájení stavby naplánováno v létě 2022. Předpokládaný termín dokončení domu na klíč za 12 měsíců od početí výstavby.

Obec Ladná leží 8km od Břeclavi. Dopravní dostupnost je rozsáhlá – 4 km nájezd na dálnici D2 (Brno – Bratislava), vlaková stanice Ladná směr Břeclav – Šakvice, autobus Břeclav – Podivín, a jedinečné jsou také projížďky na kole nebo procházky v nedalekém Přírodním parku Niva Dyje, kolem Janova hradu, po cyklostezce do turisty oblíbené Lednice vzdálené 7 km.

V Ladné je široká vybavenost – základní a mateřská škola, sportovní hala, tenisové kurty, obchod s potravinami a smíšeným zbožím, hospůdky, pošta, knihovna, dětské hřiště, kadeřnictví a další služby.

Kontakt na makléře

Michal Juráček
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná