Nabízíme k prodeji útulnou patrovou chatu s prostorným pozemkem, okrasnou i užitkovou zahradou v…

Zpět na výpis
+ 15 dalších fotek
1103 m2
pozemková plocha

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji útulnou patrovou chatu s prostorným pozemkem, okrasnou i užitkovou zahradou v zahrádkářské kolonii v okrajové části Břeclavi.

Zastavěná plocha chaty činí 25 m². Přízemí nabízí hlavní obytný prostor s kuchyňským koutem, podkroví doposud sloužilo jako ložnice. Z té je přístup na balkon s výhledem do okrasné části zahrady. Z přední části na chatu navazuje zastřešená terasa o výměře cca 24 m² . Ze zadní části na chatu navazuje technická místnost. Ta slouží jako sklad zahradního nářadí, ale zároveň také jako kotelna. Kotel na dřevo, který je zde umístěný, slouží k vytápění chaty.

Chata se nachází na oploceném uzavřeném pozemku o celkové výměře 1103 m². Přední část parcely je upravena jako okrasná zahrada, zatímco zadní slouží k pěstování rostlin a zeleniny. Pro závlahu slouží studna. V případě úpravy technické místnosti na koupelnu a zavedením studniční vody do chaty, zde lze vzhledem k pohodlnému přístupu, elektrické přípojce, dispozicím chaty a příjemnému okolnímu prostředí relaxovat během celého roku.

Pokud hledáte místo k relaxaci nebo vlastní zahradu nedaleko města, tato nabídka je přesně pro vás. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo prohlídku.

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná