Máme pro Vás jedinečnou příležitost v rámci investice. Jedná se o krásný stavební pozemek o výměře…

Zpět na výpis
+ 8 dalších fotek
461 m2
užitná plocha
461 m2
podlahová plocha
461 m2
pozemková plocha

Popis nemovitosti

Máme pro Vás jedinečnou příležitost v rámci investice. Jedná se o krásný stavební pozemek o výměře 461 m2, situovaný ve velmi zajímavé lokalitě vinařské obce Pavlov, přímo pod Dívčím hradem mezi vinnými sklípky. Tento stavební pozemek se nachází v památkové rezervaci, což z něj činí vzácnou nabídku na trhu. Díky své poloze je z pozemku nádherný výhled na Dívčí hrady, vinné sklepy a jezero Nové Mlýny, což přidává na jeho atraktivitě.

Největší výhodou tohoto pozemku je již vypracovaný projekt na stavbu třípodlažního domu pro multifunkční využití. K tomuto projektu je už vydáno pravomocné stavební povolení. Plánovaný dům zahrnuje v podzemní části vinný sklep s prodejní a ochutnávkovou částí, v přízemní části krásný velký obytný apartmán a v podkroví domu tři apartmány určené k pronájmu.

Tato jedinečná příležitost nabízí nejen možnost stavby luxusního domu s vinným sklepem a apartmány, ale také investici do historické a malebné lokality, která nabízí jedinečný životní styl.

Cena tohoto pozemku je včetně projektu a stavebního povolení.

Podzemní část: Vinný sklep rozdělený na sekci prodejní a ochutnávkovou, doplněný o prodej s galerií vín. Sklepní části jsou děleny v polovině skleněnou stěnou. Architektonicky pojato jako rustikální prostor v moderním stylu – beton ve stylu dřeva. Sklepní část poskytuje prostor pro prodej, ochutnávku a posezení pro řízené degustace.

1. nadzemní podlaží: Apartmán pro trvalé bydlení nebo pronájem o velikosti 3kk + předsíň, WC a koupelna. Podlahová plocha 88 m2 + terasa 10 m2.

2. nadzemní podlaží: Tři samostatné apartmány se samostatným vnitřním vstupem. 2 x apartmán pro 2 osoby 20 m2 a 19 m2, 1 x apartmán pro 4 osoby 30 m2. Každý apartmán má samostatné WC s koupelnou a kuchyňku.

Venkovní část: Před objektem je možnost vybudovat venkovní posezení. Zadní část pozemku je vyvýšená a nabízí tak výhledy do celého okolí.

V případě zájmu o bližší informace nebo prohlídku pozemku si s Vámi rádi domluvíme schůzku. Cena je stanovena bez provize RK.

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná