Historický dům v židovské čtvrti centra Mikulova

Zpět na výpis
+ 29 dalších fotek
596 m2
užitná plocha
596 m2
podlahová plocha
361 m2
pozemková plocha
5
pokojů
3. podlaží
celkem podlaží

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji historický dům v židovské čtvrti centra Mikulova. Tento dům nabízí ideální kombinaci bohaté historie, architektonické jedinečnosti a možnosti úprav dle vlastních potřeb.

Dům se nachází na ulici Husova, disponuje dvěma podlažími a půdou s promyšleným dispozičním řešením. Historický dům s prvky secesní architektury zahrnuje přízemí s valenými klenbami a kombinací historických a moderních prvků. Součástí je nově zrekonstruované dvorní křídlo s otevřenou arkádou a historickou studnou. Dům je částečně podsklepený s historicky, nyní zazděným vstupem do sklepa.

Celková plocha pozemku zahrnuje sousední nezastavěnou parcelu č. 487/2. Udržované průčelí domu zdobí secesní detaily a renovované fasády. Okna jsou vybavena moderními izolačními dvojskly, které doplňují historický styl stavby.

Exkluzivní poloha v historickém centru města s výhledem na Mikulovský zámek dodává nemovitosti významný architektonický a historický rozměr. Dům je zapsán do Ústředního seznamu kulturních památek a je ideální pro investici s možností využití pro krátkodobé či dlouhodobé bydlení nebo jako reprezentativní sídlo společnosti.

Pro více informací a prohlídku nemovitosti mě kontaktujte.

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná