Historická nemovitost v Mikulově

Zpět na výpis
+ 23 dalších fotek
3978 m2
užitná plocha
2905 m2
pozemková plocha
3. podlaží
celkem podlaží

Popis nemovitosti

Představujeme vám jedinečnou příležitost vlastnit unikátní historickou nemovitost v malebném městě Mikulov. Tato budova, zapsaná na seznamu nemovitých kulturních památek České republiky, je skutečným svědkem minulých staletí a nabízí neuvěřitelné investiční příležitosti.

Nemovitost se nachází pouhých 300 metrů od centra města, v blízkosti všech klíčových služeb a atrakcí. Přístup je možný přes impozantní vstup z ulice Pod platanem nebo z hlavní ulice Komenského. Budova ve tvaru písmena V je rozdělená do dvou křídel, což poskytuje široké možnosti využití.

Celková výměra zastavěné plochy a nádvoří činí 2905 m², zatímco užitná plocha včetně půdních prostor dosahuje 3978m². V současnosti jsou haly využívány pro výrobu lopatek do parních turbín a kompresorů plynových turbín. K dispozici jsou také kancelářské prostory a půda připravená k další výstavbě. Nemovitost je napojena na elektřinu, plyn, vodu a kanalizaci. Provoz této výroby se bude stěhovat na konci prázdnin, což otevírá další možnosti pro nové využití prostorů.

Tato nemovitost není jen o historii, ale také o budoucnosti. Kombinace prestižní adresy, architektonického dědictví a možností pro vlastní rekonstrukci dává této nabídce zcela nový rozměr. Ať už jste vášnivým historikem, investorem nebo vizionářem, tato nemovitost vás osloví svou jedinečností a potenciálem.

Nezmeškejte tuto výjimečnou příležitost! Pro více informací a prohlídku kontaktujte naši realitní kancelář Schmidt Reality.

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná