Exkluzívně nabízíme k prodeji rodinný dům, který se nachází v centru kouzelné obce Zaječí na Jižní…

Zpět na výpis
+ 26 dalších fotek
200 m2
užitná plocha
200 m2
podlahová plocha
610 m2
pozemková plocha
5
pokojů

Popis nemovitosti

Exkluzívně nabízíme k prodeji rodinný dům, který se nachází v centru kouzelné obce Zaječí na Jižní Moravě. Jedná se o vícegenerační dům, který lze využít jak k bydlení tak i k podnikání. Po vstupu do prostorné předsíně se vpravo nachází místnost s kuchyňským koutem a velká kuchyň. Směrem do dvora je orientovaný obývací pokoj. V přízemí se ještě nachází koupelna s WC a sprchovým koutem. Po schodech vcházíme do dalšího patra, kde se nachází menší pokoj, koupelna s vanou a velký obývací pokoj. Ten je vybaven vkusnou kuchyní a směrem do dvora je vstup na balkon s výhledem na zahradu. Podkroví domu slouží jako jeden velký apartmán se spoustou odkládacího prostoru. 

Celý dům je kompletně podsklepený. Najdeme zde prádelnu, kotelnu, posilovnu, komoru a další odkládací prostory. Vytápění domu zajišťuje zánovní plynový turbo kotel. 

Díky těmto dispozicím lze dům po menších úpravách rozdělit na dvě bytové jednotky, popřípadě kombinaci bydlení s pronájmem části domu. 

Velkorysé zázemí nabízí dvůr a zahrada na pozemku za domem. Ten je samostatně přístupný z vedlejší ulice. Na dvoře se nachází budova, která je z části využívaná jako dílna a ve druhé polovině jako letní kuchyňka, s možností využití i k celoročnímu bydlení, tudíž k dalšímu možnému pronájmu apartmánu. 

Díky tomu, že dům i pozemek je tak rozsáhlý, tak zde může najít zázemí i menší vinařství, popřípadě penzion ke krátkodobému ubytování. Pro všechny tyto aktivity je obec Zaječí přímo  stvořena. V posledních letech se i díky vinařství U Kapličky a dalším známým vinařstvím stává z této obce malé Toskánsko, které je turisticky oblíbené a často vyhledávané. Je předpoklad, že tento trend bude pokračovat a narůstat i díky nádherným výhledům na Pálavu, výborným vínem a místním folklórem. 

Doporučujeme osobní prohlídku. 

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná