Atypický byt s mezonetem v centru Mikulova

Zpět na výpis
+ 17 dalších fotek
89 m2
užitná plocha
89 m2
podlahová plocha
kk
kuchyně
2. podlaží
podlaží

Popis nemovitosti

Atypický byt s mezonetem v centru Mikulova.

Máme tu pro vás zajímavou příležitost stát se majitelem tohoto atypického bytu 2+kk s mezonetem, který nabízí 89,39 m2 obytné plochy. Byt byl vybudován v r. 2011 a nachází se ve 2. patře historického domu z 19. stol., na adrese Komenského 224/1, jen kousek od historického centra Mikulova.

Co tento byt dělá opravdu jedinečným, je jsou jeho velká okna a vysoké stropy, které umožnily vybudování mezonetového patra. Otevřený obývací prostor s moderní kuchyní vytváří ideální místo pro rodinné večeře nebo setkání s přáteli. K dispozici jsou dále dvě ložnice – jedna v úrovni obývacího pokoje, druhá v mezonetu, dále malá pracovna situovaná na mezonetovém patře, koupelna a vstupní chodba s WC. K bytu dále náleží možnost parkování ve dvoře budovy. Měsíční náklady bytu činí 5.300 Kč pro dvoučlennou domácnost, což zahrnuje i provozní náklady a služby. Byt je vytápěn ze společné plynové kotelny pro celý dům. Ohřev teplé vody zajišťuje el. bojler.

Díky své poloze je byt ideální pro ty, kteří hledají bydlení v těsné blízkosti centra Mikulova. Exklusivně nabízí Schmidt Reality Mikulov.

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná