HUSTOPEČSKÉ LISTY – Realitní trh v období pandemie 03 | 21

19. března 2021

Dovolte, abych vás začátkem nového roku pozdravil a popřál vám hlavně pevné zdraví. Věřím, že to bude rok plný očekávání, nových možností a vzájemné solidarity. Určitě nás čekají i nějaké změny, doufejme, že ne moc negativní a že to společně s pozitivním myšlením zvládneme.

Ani my na realitním trhu nespíme na vavřínech, ale vymýšlíme pro vás nové projekty. Ve vánočním čísle jsem vám představil všechny projekty, na kterých aktuálně pracujeme. Dnes mi dovolte představit vám projekt, který je k nám v Hustopečích nejblíže, a to výstavbu dvou rodinných domů v nedalekém Kurdějově.

Jedná se o rodinné domy o dispozici 4kk, které jsou umístěné na svažité parcele. Každý dům má celkovou parcelu kolem 900 m². Se zastavěnou plochou (bez plochy terasy) více než 100 m² nabízí dům dostatek prostoru i pro početnější rodinu. Dva samostatné dětské pokoje, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ze kterého je stejně jako z ložnice přístup na terasu, koupelnu, oddělenou toaletu, zádveří a centrální chodbu. Obvod domu tvoří porobetonové tvarnice Ytong Lambda YQ tl. 450mm, zděné jsou také veškeré vnitřní stěny a příčky. Dekor laminátové plovoucí podlahy, stejně tak obklady v koupelně a na WC je při včasné rezervaci možné přizpůsobit požadavkům budoucího majitele.

K zajištění příjemného vnitřního klimatu přispěje teplovodní podlahové vytápění. Zdrojem tepla je elektrický kotel. Ohřev teplé užitkové vody bude zajištěn přímotopným elektrickým zásobníkovým ohřívačem o objemu 150 litrů. V zásobníku bude předehřátá voda k okamžitému použití. Teplotu vody v zásobníku lze nastavit dle potřeby. V bytové jednotce bude dále osazena klimatizační jednotka – tepelné čerpadlo (vzduch-vzduch), která bude kromě chlazení v letních měsících sloužit také k případnému dotápění uvedených prostor. Samozřejmostí jsou plastová okna s izolačním trojsklem od českého výrobce PRAMOS. Plechová střecha Lindab cihlového odstínu bude z uliční části sedlová se sklonem 15°, z boční strany pultová. Ve stejném odstínu jako střecha budou také ostatní klempířské prvky.

Parkování bude zajištěno na vlastním pozemku přímo před domem. Zahrada, na kterou se dostaneme z terasy či kolem domu, je zatravněna a osazena ovocnými stromy. Z její horní části se nabízí krásný výhled na panorama obce a její dominantu – opevněný kostel svatého Jana Křtitele. Jedná se tak o zajímavou nabídku krásného bydlení v této malebné moravské vesničce za příznivou cenu. Cena jednoho domu je 5,9 mil. Kč a druhého 6,1 mil. Kč dle velikosti příslušné parcely. Podobný projekt jsme realizovali v Kurdějově před 3 lety a měl velký úspěch. Proto jsme se v kooperaci s developerem rozhodli projekt zopakovat.

Když byste se chtěli dozvědět více informací, jsme vám k dispozici v Hustopečích.

Erik Lipnický, Schmidt reality s.r.o.

pobočka Hustopeče,

tel: 774 241 009

email:

    Máte dotaz ohledně nemovitostí? Napište nám, rádi pomůžeme!

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná