Výstavba rodinného domu v Březí

Zpět na výpis

Základní informace

Kategorie: Domy a vily
Lokalita: Břeclav
Cena prodeje: 4 960 000 Kč
Poznámka k ceně: + provize RK

Rozšířené informace

cena
Poznámka + provize RK
lokalita
Obec Březí
Informace k nabídce
Číslo zakázky 4521
Datum aktualizace 16.12.2020
Poloha objektu samostatný
Druh objektu dřevěná
Umístění objektu klidná část obce
Zastavěná plocha m2 129
Užitná plocha m2 106
Plocha parcely m2 775
Počet podlaží objektu 1
Stavba ostatní
popis domu
Druh domu dřevostavby
Typ domu přízemní
Stav domu projekt
Energetický štítek
Třída energetické náročnosti C - Úsporná
Průkaz energetické náročnosti vyhotoven dle 78/2013 Sb.
Popis

V lokalitě "za koupalištěm" v obci Březí si vám dovolujeme nabídnout novostavbu nízkoenergetického domu dispozičně řešeném jako 4+k. Celková plocha pozemku je 775 m2, užitná plocha domu bude 106 m2. Výstavba je plánována jako projekt "na klíč" a nabízíme tak klientovi uzpůsobit si koncové detaily podle vlastního vkusu. Obec Březí nabízí veškerou občanskou vybavenost, leží za historickou obcí Mikulov a nabízí jak krásnou okolní přírodu, tak výborné spojení na dálnici na Brno a Vídeň.
Energeticky úsporná dřevostavba z KVH profilů tuzemské výroby bude opláštěna sádrovláknitými deskami výrobce Rigips - Rigistabil activ air. Zateplení domu bude realizována ze 14 cm izolace s akrylátovou omítkou, instalována budou vícekomorová plastová okna s izolačními trojskly značky Vekra, zateplení stropů minerální vatou, pálená střešní krytina TONDACH. Standardní vybavení interiéru domu splňuje dnešní moderní trendy bydlení - elektrické podlahové vytápění zn. Raychem s termostaty, povrchy podlah, elektrický bojler Dražice, keramické obklady a dlažba, interiérové dveře Vasco atd. Na vkusu koncového klienta je pak výběr z velkého množství dekorů dokončovacích prvků. Nabízená novostavba může také být dokončena jako "hrubá stavba".
Aktuálně je tento projekt dokumentačně usazen na pozemku, kolaudace inženýrských sítí bude hotova do 31.12.2020, začátkem roku 2021 bude vyřízeno stavební povolení a výstavba domu bude dokončena během roku 2021.
Uvedené vizualizace mají ilustrační charakter.

Kontakt na makléře
Vyřizuje
Pavel Gajda

Pavel Gajda

775 113 322

Pobočka
pobočka Břeclav
*
*
* - Tato pole jsou povinná.
*
*
captcha
Prodejte reality se Schmidt reality.

Prodejte byt, dům či další reality s naší realitní kanceláří. Specializujeme se pro oblasti Brna, Břeclavi, Hodonína a Kyjova, kde můžete navštívit také naše realitní pobočky.


734 602 392