Stavební pozemek Pavlov u Dolních Věstonic 1901 m2

Zpět na výpis

Základní informace

Kategorie: Pozemky
Lokalita: Břeclav
cena je včetně provize

Rozšířené informace

lokalita
Obec Pavlov
Informace k nabídce
Číslo zakázky 4344
Datum aktualizace 12.05.2020
Umístění objektu centrum obce
Inženýrské sítě vodovod, kanalizace, plyn, elektřina
Stavba ostatní
popis pozemku
Číslo podlaží v domě 0
Druh pozemku pro bydlení
Celková plocha m2 1901
Energetický štítek
Průkaz energetické náročnosti vyhotoven dle
Popis

Nabízíme Vám v zastoupení majitele jedinečnou příležitost. Lukrativní stavební pozemek v Pavlově v nejvyhledávanější obci v České republice.

Může se jednat o skvělou investiční příležitost ( s již připraveným projektem nebo s vlastním ) nebo krásný pozemek k bydlení, či rekreaci.
Pozemek o velikosti 1.901 m2 nabízí skvostné výhledy na Pálavu s přímým výhledem na jezero. Je situován na kraji obce přímo u přístavu a jen malý kousek od jezera.

Obec Pavlov ležící na východním úpatí nejvyššího vrcholu Pálavy Děvína (550 m n. m.). Především díky vínu, přírodě, archeologii, památkám a vodním sportům se stala obec Pavlov velmi oblíbenou lokalitou. Ideální místo pro objevování krás Jižní Moravy.

Pavlov leží nedaleko silnice I/52 (E461) spojující Brno s Vídní. Do obce zajíždějí autobusové linky z Brna, Břeclavi, Mikulova, Šakvic, Uherského Hradiště, Milovic a Hustopečí. Vlaková zastávka je vzdálená cca 7 km.

V současnosti je Pavlov známý také díky zdejší přírodě a vodní rekreaci. Pavlov leží na území chráněné krajinné oblasti Pálava a v těsném sousedství třetí Novomlýnské nádrže. Díky přístavišti pod obcí dnes znají jméno obce jachtaři z celé republiky.
Nejlákavějšími místy pro turisty jsou vrch Děvín, který je nejvyšším a nejmohutnějším vrchem Pálavy. Za jasných dnů z něj lze dohlédnout až k alpským vrcholům a k táhlému obrysu Malých Karpat na Slovensku. Potom jsou to Novomlýnské Nádrže. Z nichž první (Mušovská) a třetí (Novomlýnská) slouží k rekreaci a druhá (Věstonická) je ornitologickou rezervací a součástí soustavy NATURA 2000. Hlavním rekreačním centrem Novomlýnských nádrží jsou Pasohlávky u první Mušovské nádrže, kde se nachází známy Aqualend Moravia.

Co dělá Pavlov, nejvyhledávanější obcí, je pestrá odrůdová nabídka Podpálavských vinic, Už v 15. století byl Pavlov největší vinařskou obcí mikulovského panství. O bohatství zdejších vinařů svědčí nejlépe výstavné vinné sklepy s barokními štíty. O tom, že obec Pavlov a zdejší vinařské tradice jsou dodnes velmi živé není pochyb.

Do Pavlova na kole:
Přímo Pavlovem prochází dálková vinařská cyklotrasa, která spojuje okresy Znojmo, Břeclav, Hodonín a Uherské Hradiště. Po nadregionální cyklotrase č. 4, tzv. Jantarové stezce (Olomouc - Brno - Vídeň) se také dostanete do srdce Pálavy. Z nadregionální trasy Greenways Praha - Wien můžete odbočit u Mikulova na trasu č. 5044, která vás také dovede do Pavlova.

Občanská vybavenost obce je absolutně dostačující. Základní škola, školka, obecní úřad, lékař, autobusová doprava, obchod, cukrárna, kavárna, restaurace, pošta

Rádi Vám tento pozemek představíme osobně. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Exkluzivně Schmidt Reality.

Kontakt na makléře
Vyřizuje
Jana Hollá

Jana Hollá

732178742

Pobočka
pobočka Brno – sídlo firmy (centrála)
*
*
* - Tato pole jsou povinná.
*
*
captcha
Prodejte reality se Schmidt reality.

Prodejte byt, dům či další reality s naší realitní kanceláří. Specializujeme se pro oblasti Brna, Břeclavi, Hodonína a Kyjova, kde můžete navštívit také naše realitní pobočky.


734 602 392