Stavební pozemek 898m2 Březí

Zpět na výpis

Základní informace

Kategorie: Pozemky
Lokalita: Břeclav
Ulice: Mládežnická
Cena prodeje: 1 220 909 Kč vč. DPH

Rozšířené informace

cena
Provize včetně provize
lokalita
Obec Březí
Informace k nabídce
Číslo zakázky 4144
Datum aktualizace 27.05.2020
Umístění objektu klidná část obce
Inženýrské sítě vodovod, kanalizace, elektřina
Ostatní bezbarierový přístup
popis pozemku
Číslo podlaží v domě 0
Druh pozemku pro bydlení
Celková plocha m2 898
Energetický štítek
Průkaz energetické náročnosti vyhotoven dle
Popis

V Březí u Mikulova, v nové lokalitě „Za koupalištěm“ vznikly nové pozemky určené pro stavbu rodinných domů v souladu s územním plánem obce. K celkem 19-ti parcelám budou přivedeny přípojky elektřiny, vodovodu a kanalizace, a vznikne i nová dlážděná příjezdová komunikace s veřejným osvětlením. Podle dnešních trendů rodinného bydlení jsou parcely navrženy pro samostatně stojící rodinné domy. Podmínkou koupě pozemku je kolaudace rodinného domu do 4 let od převodu pozemku na katastru. Výstavba dopravní a technické infrastuktury již bude brzy dokončena. Díky tomu mohou již nyní zájemci žádat o stavební povolení k výstavbě rodinných domů. Neváhejte si vybrat své místo pro vysněnou novostavbu domu se zahradou, v klidné lokalitě, kde v létě stačí vzít si jen plavky, ručník přes rameno, a udělat pár kroků na koupaliště.

Například pozemek s výměrou 898 m2, uliční šíří 19 metrů a délkou min.36 metrů je ideální pro sólo stojící novostavbu rodinného domu. Výstavbu vašeho nového domu do fáze hrubé stavby nebo na klíč pomůžeme zajistit, jako i financování koupě pozemku s realizací stavby.

Kontakt na makléře
Vyřizuje
Michal Juráček

Michal Juráček

733532845

Pobočka
pobočka Břeclav
*
*
* - Tato pole jsou povinná.
*
*
captcha
Prodejte reality se Schmidt reality.

Prodejte byt, dům či další reality s naší realitní kanceláří. Specializujeme se pro oblasti Brna, Břeclavi, Hodonína a Kyjova, kde můžete navštívit také naše realitní pobočky.


734 602 392