Stavební pozemek 783m2 Březí

Zpět na výpis

Základní informace

Kategorie: Pozemky
Lokalita: Břeclav
Ulice: Mládežnická
Cena prodeje: 1 074 802 Kč vč. DPH

Rozšířené informace

cena
Provize včetně provize
lokalita
Obec Březí
Informace k nabídce
Číslo zakázky 4181
Datum aktualizace 09.10.2019
Umístění objektu klidná část obce
Inženýrské sítě vodovod, kanalizace, elektřina
popis pozemku
Číslo podlaží v domě 0
Druh pozemku pro bydlení
Celková plocha m2 783
Energetický štítek
Průkaz energetické náročnosti vyhotoven dle
Popis

V Březí u Mikulova, v nové lokalitě „Za koupalištěm“ se připravuje nová parcelizace pozemků určených územním plánem k bydlení. K celkem 19-ti parcelám budou přivedeny přípojky elektřiny, vodovodu a kanalizace, a vznikne i nová dlážděná příjezdová komunikace s chodníkem a veřejným osvětlením. Podle dnešních trendů rodinného bydlení jsou parcely navrženy pro samostatně stojící rodinné domy. Podmínkou koupě pozemku je kolaudace rodinného domu do 4 let od převodu pozemku na katastru. Stavební povolení na inženýrské sítě a komunikace byly vydány, a díky tomu mohou již nyní zájemci žádat o stavební povolení k výstavbě rodinných domů. Neváhejte si vybrat své místo pro vysněnou novostavbu domu se zahradou, v klidné lokalitě, kde v létě stačí vzít si jen plavky, ručník přes rameno, a udělat pár kroků na koupaliště.

Například pozemek s výměrou 783m2, uliční šíří 22,5 metrů je ideální pro sólo stojící novostavbu rodinného domu. Výstavbu vašeho nového domu do fáze hrubé stavby nebo na klíč pomůžeme zajistit, stejně jako financování koupě pozemku s realizací stavby.

Kontakt na makléře
Vyřizuje
Michal Juráček

Michal Juráček

733532845

Pobočka
pobočka Břeclav
*
*
* - Tato pole jsou povinná.
*
*
captcha
Prodejte reality se Schmidt reality.

Prodejte byt, dům či další reality s naší realitní kanceláří. Specializujeme se pro oblasti Brna, Břeclavi, Hodonína a Kyjova, kde můžete navštívit také naše realitní pobočky.


734 602 392