Stavební pozemek 574m2 Břeclav

Zpět na výpis

Základní informace

Kategorie: Pozemky
Lokalita: Břeclav
Ulice: Říční
Cena prodeje: 2 583 000 Kč vč. DPH

Rozšířené informace

cena
Provize + provize RK
lokalita
Obec Břeclav
Informace k nabídce
Číslo zakázky 4047
Datum aktualizace 09.01.2020
Umístění objektu klidná část obce
Zastavěná plocha m2 0
Inženýrské sítě vodovod, kanalizace, elektřina
Ostatní vlastnictví převod
Stavba rodinný dům
Zástavba obytná
popis pozemku
Číslo podlaží v domě 0
Druh pozemku pro bydlení
Celková plocha m2 574
Energetický štítek
Průkaz energetické náročnosti vyhotoven dle
Popis

Lokalita zvaná Šustárky ve Staré Břeclavi, ulice v budoucnu nesoucí název Lipky, byla vybrána jako jedno z nejhezčích míst v Břeclavi pro rodinné bydlení. Důvodem je již samotné místo. Klidné prostředí břehu řeky Dyje, ve spojení s přírodou, přitom na dosah veškeré občanské vybavenosti této městské části.
Nabídka stavebních pozemků pro samostatně stojící rodinné domy obsahuje výběr z celkem 11 parcel. Velikost parcel odpovídá trendům dnešní doby - dostačující pro rodinu s dětmi a přitom bez starostí o rozlehlou zahradu.
Z nabídky stavebních pozemků vybíráme parcelu s výměrou 574m2. Parcela má uliční šíři 19metrů. K hranici pozemku budou do poloviny roku 2020 přivedeny - vodovodní řad, elektřina, splašková a dešťová kanalizace.
Koupě stavebního pozemku je podmíněn výstavbou rodinného domu odbornou firmou prodávajícího, a to formou dřevostavby na klíč. Například typový RD 4+kk s užitnou plochou 111m2 na klíč stojí 4.182.000,-Kč s DPH, viz ukázka ve fotogalerii, nebo si můžete vybrat jiný dům z katalogu stavební firmy. Pro více informací volejte nebo pište makléři. Financování koupě pozemku s výstavbou nového domu zajistíme i v kombinaci s prodejem stávající nemovitosti klienta.

Kontakt na makléře
Vyřizuje
Michal Juráček

Michal Juráček

733532845

Pobočka
pobočka Břeclav
*
*
* - Tato pole jsou povinná.
*
*
captcha
Prodejte reality se Schmidt reality.

Prodejte byt, dům či další reality s naší realitní kanceláří. Specializujeme se pro oblasti Brna, Břeclavi, Hodonína a Kyjova, kde můžete navštívit také naše realitní pobočky.


734 602 392