Prodej rodinného domu 5+kk 188m2, pozemek 600m2

Zpět na výpis

Základní informace

Kategorie: Domy a vily
Lokalita: Brno-město
Ulice: Modřická
Cena:cena u makléře

Rozšířené informace

cena
Provize včetně provize
lokalita
Obec Brno
Informace k nabídce
Číslo zakázky 4328
Datum aktualizace 21.05.2020
Poloha objektu v bloku
Druh objektu cihlová
Umístění objektu centrum obce
Zastavěná plocha m2 131
Užitná plocha m2 188
Plocha parcely m2 600
Počet podlaží objektu 2
Stavba ostatní
popis domu
Číslo podlaží v domě 1
Druh domu rodinné
Typ domu patrový
Stav domu ve výstavbě (hrubá stavba)
Energetický štítek
Třída energetické náročnosti B - Velmi úsporná
Průkaz energetické náročnosti vyhotoven dle
Popis

Nabízíme vám jedinečnou možnost koupě luxusní nízkoenergetické novostavby, splňující vysoké nároky na bydlení ve městě Brně.
Zděný dvoupodlažní rodinný dům o celkové dispozici 5+kk je umístěný ve slunné lokalitě městské části Brno-Jih, Přízřenice.
S užitnou plochou 188,3m2 na pozemku o velikosti až 599,2m2. ZP domu 130,9m2. Orientace domu je na Severo-západ, což zaručuje osvit místností po většinu dne.

Tento moderní rodinný dům je součástí bloku tří rodinných domů. Všechny 3RD jsou v nabídce ke koupi. Připravené jsou renomovanou architektonickou kanceláří. Domy jsou navrženy tak, aby reflektovaly nejnovější požadavky na komfortní bydlení ve městě Brně. Velikost domu zaručuje krásný a vzdušný prostor. Příkladem je obývací část s 55,81m2. Součástí kupní ceny je i pozemek o celkové optimální výměře čítající zastavěnou plochu. Jehož velikost umožňuje realizaci krásné relaxační zahrady.

Dům se staví ve vysokých standardech, zaručujících absolutní uživatelský komfort, dlouhou životnost a hlavně bezpečnou investici do budoucna. Samozřejmostí jsou vinylové, případně dřevěné podlahy. Mezi zařizovacími předměty nechybí luxusní značky Hans Grohe, značkové keramické zařizovací předměty Villeroy & Boch, kvalitní keramické obklady a dlažby. Ústřední vytápění - Elektrický podlahový topný systém. Elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid Wifi 100l, nejúspornější ohřívač na trhu A+.
Dům je v energetické skupině B, tedy vyhodnocen v kategorii ÚSPORNÝ DŮM. Tomuto zařazení napomáhají dostatečné izolační materiály pláště budovy (zn. Weber) , kvalitní hliníkové profily oken s izolačním sklem (6-ti komorový profil) a elektrické vytápění.

Každý dům má svoji vlastní garáž o velikosti 20,1m2. Sekční garážová vrata jsou zateplená s elektrickým pohonem na dálkové ovládání. Za důležité je třeba zmínit i dostatek parkovacího místa před každým domem.

Venkovní úpravy:
Hrubé srovnání terénu černou ornicí.
Oplocení a zahradní úpravy nejsou ve standardu.

Oceníte: Moderní, úsporné, rychlé bydlení v městě Brně. Můžete přijít s vlastními návrhy a dokončit s námi váš nový dům podle vašich představ.

Městská část Brno-Jih, Přízřenice má skvělou občanskou vybavenost, škola, školka, doktoři, MHD, vše v okruhu 4 km. V okruhu do 10 km, několik obchodních center, Olympia, Tesco, Avion, koupaliště Biotop, golfové hřiště, snadný nájezd na cyklostezku u řeky Svratky (z domu se dostanete až na Brněnskou přehradu, nebo na druhou stranu do Židlochovic a dál), rychlý nájezd na dálniční síť Brno > Bratislava, Brno > Vídeň, Brno > Praha.

Veškeré doplňující informace týkající se standardů stavby a vybavení domu včetně nabídkové ceny vám rádi sdělíme na vyžádání, popř. na osobní prohlídce s makléřem.

Exkluzivně Schmidt-Reality.

Kontakt na makléře
Vyřizuje
Jana Hollá

Jana Hollá

732178742

Pobočka
pobočka Brno – sídlo firmy (centrála)
*
*
* - Tato pole jsou povinná.
*
*
captcha
Prodejte reality se Schmidt reality.

Prodejte byt, dům či další reality s naší realitní kanceláří. Specializujeme se pro oblasti Brna, Břeclavi, Hodonína a Kyjova, kde můžete navštívit také naše realitní pobočky.


734 602 392