Prodej rodinného domu 5+kk 188m2, pozemek 572m2

Zpět na výpis

Základní informace

Kategorie: Domy a vily
Lokalita: Brno-město
Ulice: Modřická
Cena prodeje: 11 115 000 Kč

Rozšířené informace

cena
Provize včetně provize
lokalita
Obec Brno
Informace k nabídce
Číslo zakázky 4328
Datum aktualizace 14.07.2020
Poloha objektu v bloku
Druh objektu cihlová
Umístění objektu centrum obce
Zastavěná plocha m2 131
Užitná plocha m2 188
Plocha parcely m2 600
Počet podlaží objektu 2
Stavba ostatní
popis domu
Číslo podlaží v domě 1
Druh domu rodinné
Typ domu patrový
Stav domu ve výstavbě (hrubá stavba)
Energetický štítek
Třída energetické náročnosti B - Velmi úsporná
Průkaz energetické náročnosti vyhotoven dle
Popis

Nabízíme vám jedinečnou možnost koupě luxusní nízkoenergetické novostavby, splňující vysoké nároky na bydlení ve městě Brně.
Zděný dvoupodlažní rodinný dům o celkové dispozici 5+kk je umístěný ve slunné lokalitě městské části Brno-Jih, Přízřenice.
S užitnou plochou 188,3m 2 na pozemku o velikosti až 401 m2. ZP domu 130,9 m2. Orientace domu je na severo-západ, což zaručuje osvit místností po většinu dne.

Tento moderní rodinný dům je součástí bloku tří rodinných domů. Připravené jsou renomovanou architektonickou kanceláří. Domy jsou navrženy tak, aby reflektovaly nejnovější požadavky na komfortní bydlení ve městě Brně. Velikost domu zaručuje krásný a vzdušný prostor. Příkladem je obývací část s 55,81m2 s úžasným výhledem do klidné zeleně. Součástí kupní ceny je i pozemek o celkové optimální výměře čítající zastavěnou plochu. Jehož velikost umožňuje realizaci krásné relaxační zahrady.

Dům se staví ve vysokých standardech, zaručujících absolutní uživatelský komfort, dlouhou životnost a hlavně bezpečnou investici do budoucna. Samozřejmostí jsou vinylové, případně dřevěné podlahy. Mezi zařizovacími předměty nechybí luxusní značky Hans Grohe, značkové keramické zařizovací předměty Villeroy & Boch, kvalitní keramické obklady a dlažby. Ústřední vytápění - Elektrický podlahový topný systém. Elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid Wifi 100l, nejúspornější ohřívač na trhu A+.
Dům je v energetické skupině B, tedy vyhodnocen v kategorii ÚSPORNÝ DŮM. Tomuto zařazení napomáhají dostatečné izolační materiály pláště budovy (zn. Weber) , kvalitní hliníkové profily oken s izolačním sklem (6-ti komorový profil) a elektrické vytápění.

Každý dům má svoji vlastní garáž o velikosti 20,1m2. Sekční garážová vrata jsou zateplená s elektrickým pohonem na dálkové ovládání. Za důležité je třeba zmínit i dostatek parkovacího místa před každým domem.

Venkovní úpravy:
Hrubé srovnání terénu černou ornicí.
Oplocení a zahradní úpravy nejsou ve standardu.

Oceníte: Moderní, úsporné, rychlé bydlení v městě Brně. Můžete přijít s vlastními návrhy a dokončit s námi váš nový domov podle vašich představ.

Městská část Brno-Jih, Přízřenice má skvělou občanskou vybavenost, škola, školka, doktoři, MHD, vše v okruhu 4 km. V okruhu do 10 km, několik obchodních center, Olympia, Tesco, Avion, koupaliště Biotop, golfové hřiště, snadný nájezd na cyklostezku u řeky Svratky (z domu se dostanete až na Brněnskou přehradu, nebo na druhou stranu do Židlochovic a dál), rychlý nájezd na dálniční síť Brno > Bratislava, Brno > Vídeň, Brno > Praha.

Veškeré doplňující informace týkající se standardů stavby a vybavení domu včetně nabídkové ceny vám rádi sdělíme na vyžádání, popř. na osobní prohlídce s makléřem.

Exkluzivně Schmidt-Reality.

Kontakt na makléře
Vyřizuje
Jana Hollá

Jana Hollá

732178742

Pobočka
pobočka Brno – sídlo firmy (centrála)
*
*
* - Tato pole jsou povinná.
*
*
captcha
Prodejte reality se Schmidt reality.

Prodejte byt, dům či další reality s naší realitní kanceláří. Specializujeme se pro oblasti Brna, Břeclavi, Hodonína a Kyjova, kde můžete navštívit také naše realitní pobočky.


734 602 392