Prodej rezidenčního bytu 3+kk ve Strážnici

Zpět na výpis

Základní informace

Kategorie: Byty
Lokalita: Hodonín
Cena:cena u makléře

Rozšířené informace

lokalita
Obec Strážnice
Informace k nabídce
Číslo zakázky 3888
Datum aktualizace 11.11.2019
Druh objektu smíšená
Počet podlaží objektu 2
Celková podlahová plocha m2 195
popis bytu
Číslo podlaží v domě 1
Dispozice bytu 3+kk
Vlastnictví osobní
Stav bytu novostavba
Energetický štítek
Třída energetické náročnosti B - Velmi úsporná
Průkaz energetické náročnosti vyhotoven dle
Popis

Exkluzivně nabízíme krásný byt 3+kk o velikosti 195 m2 a s terasou o velikosti 63 m2, s vlastním vinným sklepem v suterénu.
Rezidenční dům se čtyřmi velkými byty je výjimečným místem pro bydlení v rodinném domě. Rezidence poskytuje na tolik kvalitní bydlení, že si zde přijde na své i ten nejnáročnější klient.
Jde o ojedinělý a moderní dům, který zaručí budoucím majitelům příjemné bydlení, kteří ocení kvalitní architekturu, důmyslné řešení vnitřních prostor, maximální komfort, moderní technologie a nízkou energetickou náročnost.
Dispozice: Předsíň 9,86 m2, kuchyně, jídelna a obývací místnost 28,91 m2, ložnice 11,62 m2, dětský pokoj 10,34, koupelna 5,83 m2, WC 1,57 m2. Pro více úložného místa je v bytě řešena šatna o velikosti 2,72 m2 a v suterénu velké skladovací prostory o velikosti 119,6 m2.
Ke každému bytu patří privátní terasa, která zajišťuje pohodlí a klid a dvě vlastní parkovací stání, která jsou zahrnuta v kupní ceně.
Byt je vybaven: elektrickým podlahovým vytápěním s digitálním termostatem, samostatnou klimatizací s dálkovým ovládáním prostřednictvím WIFI. Bytovou jednotku je v průběhu výstavby možné upravovat na základě klientských změn ve formě výběru zařizovacích předmětů jak ze standardů, jež jsou zahrnuty do celkové ceny nebo na základě individuální dohody dle představ zájemce.
Předností této jednotky: nízké náklady na provoz, díky kvalitnímu zateplení, okna s trojsklem a dveře 6 ti komora. Dostatečný prostorový komfort, moderně řešený design, šatna, místnost pro kola, užívání vlastního vinného sklepa a degustační místnosti. K jednotce náleží nadstandardní skladovací prostory v suterénní části budovy, kde je možné zřídit saunu, posilovnu atd.,
Dokončení bytové jednotky je plánováno do konce roku 2019.
Energetická náročnost budovy, ve které se byt nachází, je označena energetickou třídou „B“ – velmi úsporná.
Bydlete naplno v dosahu města, a přesto v klidné městské části.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt na makléře
Vyřizuje
Mgr. Lubor Schmidt

Mgr. Lubor Schmidt

604914166

Pobočka
pobočka Hodonín
*
*
* - Tato pole jsou povinná.
*
*
captcha
Prodejte reality se Schmidt reality.

Prodejte byt, dům či další reality s naší realitní kanceláří. Specializujeme se pro oblasti Brna, Břeclavi, Hodonína a Kyjova, kde můžete navštívit také naše realitní pobočky.


734 602 392