Prodej novostavby RD v obci Kurdějov

Zpět na výpis

Základní informace

Kategorie: Domy a vily
Lokalita: Břeclav
Cena prodeje: 6 200 000 Kč
Poznámka k ceně: + provize

Rozšířené informace

cena
Poznámka + provize
lokalita
Obec Kurdějov
Informace k nabídce
Číslo zakázky 4529
Datum aktualizace 22.07.2021
Poloha objektu řadový
Druh objektu cihlová
Umístění objektu klidná část obce
Zastavěná plocha m2 110
Užitná plocha m2 84
Plocha parcely m2 866
Počet podlaží objektu 1
popis domu
Druh domu rodinné
Typ domu přízemní
Stav domu novostavba
Energetický štítek
Třída energetické náročnosti B - Velmi úsporná
Průkaz energetické náročnosti vyhotoven dle 78/2013 Sb.
Popis

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4kk, který umístěný na svažité parcele o celkové výměře 866 m2.
S obytnou plochou necelých 80 m2 nabízí dům dostatek prostoru i pro početnější rodinu. Dům tvoří dva samostatné dětské pokoje, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ze kterého je stejně jako z ložnice přístup na terasu, koupelna, oddělena toaleta, zádveří a centrální chodba. Obvod domu tvoří pórobetonové tvárnice Ytong Lambda YQ tl. 450 mm, zděné jsou také veškeré vnitřní stěny a příčky. Dekor laminátové plovoucí podlahy, stejně tak obklady v koupelně a na WC je při včasné rezervaci možné přizpůsobit požadavkům budoucího majitele.
Zdrojem tepla je elektrické podlahové vytápění. Ohřev teplé užitkové vody bude zajištěn elektrickým bojlerem. V zásobníku bude předehřátá voda k okamžitému použití. Teplotu vody v zásobníku lze nastavit dle potřeby. V bytové jednotce bude dále osazena klimatizační jednotka – tepelné čerpadlo (vzduch-vzduch), která bude kromě chlazení v letních měsících sloužit také k případnému dotápění uvedených prostor. Samozřejmostí jsou plastová okna s izolačním trojsklem od českého výrobce PRAMOS. Plechová střecha Lindab cihlového odstínu bude z uliční části sedlová se sklonem 15°, z boční strany pultová. Ve stejném odstínu jako střecha budou také ostatní klempířské prvky. Parkování bude zajištěno na vlastním pozemku přímo před domem. Zahrada, na kterou se dostaneme z terasy či kolem domu je zatravněna a osazena ovocnými stromy. Z její horní části se nabízí krásný výhled na panorama obce a její dominantu – opevněný Kostel svatého Jana Křtitele. Kurdějov je malá vinařská obec s cca 420 obyvateli a nachází se 35 kilometrů (28 minut jízdy po dálnici D2) od centra Brna a pouhé 4 kilometry od spádového města Hustopeče, které nabízí veškerou občanskou vybavenost. Právě díky dobré dostupnosti, perfektní vybavenosti a spoustě dalších aspektů příznivých pro místní občany Hustopeče, získaly druhé místo v porovnání všech měst napříč Českou republikou se zaměřením na kvalitu života.
Ale i samotný Kurdějov má co nabídnout. Od krásné přírody, která přechází z upravených vinic do rozlehlých lesů, svahů plných koní, přírodní památky Kamenný vrch, až po vyžití v hotelu Tenis či gastronomický zážitek ve vyhlášené restauraci. Obec není pozadu ani s kulturním životem, který se odehrává v krásně upraveném areálu místního obecního úřadu s nenahraditelným výhledem na
opevněný kostel. Pokud se rozhodnete vyšlápnout do okolí, nemůžete minout mediálně známou raritu nejen České republiky, ale také celé Střední Evropy – Mandloňový sad, jehož 50 tisíc stromů chodí obdivovat tisíce návštěvníků pouhých pár set metrů od vašeho nového domova. Dům bude dokončen na klíč v průběhu září 2021. Možnost nastěhování je už na podzim letošního roku.
Doporučujeme prohlídku a osobní schůzku s makléřem .

Kontakt na makléře
Vyřizuje
Erik Lipnický

Erik Lipnický

774 241 009

Pobočka
pobočka Hustopeče
*
*
* - Tato pole jsou povinná.
*
*
captcha
Prodejte reality se Schmidt reality.

Prodejte byt, dům či další reality s naší realitní kanceláří. Specializujeme se pro oblasti Brna, Břeclavi, Hodonína a Kyjova, kde můžete navštívit také naše realitní pobočky.


734 602 392