Prodej bytu 3+kk Břeclav

Zpět na výpis

Základní informace

Kategorie: Byty
Lokalita: Břeclav
Ulice: Břetislavova
Cena prodeje: 3 399 000 Kč

Rozšířené informace

lokalita
Obec Břeclav
Informace k nabídce
Číslo zakázky 4244
Datum aktualizace 24.12.2019
Druh objektu cihlová
Počet podlaží objektu 5
Celková podlahová plocha m2 67
popis bytu
Číslo podlaží v domě 3
Dispozice bytu 3+kk
Vlastnictví osobní
Stav bytu ve výstavbě (hrubá stavba)
Energetický štítek
Třída energetické náročnosti B - Velmi úsporná
Průkaz energetické náročnosti vyhotoven dle
Popis

Prodej zděného bytu 3+kk s lodžíí v Břeclavi. Nový dvoupokojový byt se bude nacházet v nyní budovaném 5-ti podlažním bytovém komplexu Rezidence Břetislavova, na Břetislavově ulici (naproti hlavní pošty).

Bytový komplex Břetislavova je tvořen 3 samostatnými bloky s 16-20 bytovými jednotkami a je doplněn samostatným parkovacím domem. Propojení jednotlivých bloků s parkovacím domem krytou pasáží umožňuje pohodlné vstupy “suchou nohou“. Jednotlivé bytové bloky jsou vybaveny komfortními výtahy.
Residenti mají možnost využívat zahradní plochy na vegetační střeše ve vnitrobloku a vyhlídkové terasy bytových bloků, které umožňují “pohádkové výhledy “na krásy Jižní Moravy.

Byt 3+kk o rozloze 66,8 m2 s balkonem bude řešen v maximálním komfortu bydlení s ohledem na optimalizaci životního prostoru v kombinaci s nízkými provozními náklady.

Standardní vybavení bytu zahrnuje podlahové vytápění DEVI doplněny regulačním systémem v každé místnosti, ohřev TUV elektrickým zásobníkem vody o objemu 100 l, podlaha vinyl , vnitřní dveře
s obložkou s CPL folií, zavěsné wc, umývadlové skříňky, sanitární technika (baterie, umyvadla, WC, vana) JIKA, velkoformátové keramické obklady a dlažby, okna plastová s vícekomorovým profilem a izolačními trojskly (U=0,7) atd.. Každý byt je vybaven klimatizací, a balkónem s povrchovou úpravou WPC deskami.

Volba barev a dekorů dveří, podlah, obkladů, dlažby, popř. i sanitární techniky před dokončením je samozřejmostí při výběru bytu.

Možnost dokoupení vlastního parkovacího stání nebo i garážového stání.

Bytový komplex se nachází v blízkosti vlakového nádraží s velmi krátkou docházkovou vzdáleností do 5 minut. Díky rychlým a pohodlným vlakovým spojům můžete být za 30 min.v centru Brna, do 60 min. ve Vídni nebo Bratislavě.

Kontakt na makléře
Vyřizuje
Michal Juráček

Michal Juráček

733532845

Pobočka
pobočka Břeclav
*
*
* - Tato pole jsou povinná.
*
*
captcha
Prodejte reality se Schmidt reality.

Prodejte byt, dům či další reality s naší realitní kanceláří. Specializujeme se pro oblasti Brna, Břeclavi, Hodonína a Kyjova, kde můžete navštívit také naše realitní pobočky.


734 602 392