Prodej bytu 2+kk s balkonem Břeclav

Zpět na výpis

Základní informace

Kategorie: Byty
Lokalita: Břeclav
Ulice: Břetislavova
Cena prodeje: 2 597 000 Kč

Rozšířené informace

cena
Provize včetně provize
lokalita
Obec Břeclav
Informace k nabídce
Číslo zakázky 4273
Datum aktualizace 21.05.2020
Druh objektu cihlová
Počet podlaží objektu 5
Celková podlahová plocha m2 39
Ostatní výtah
popis bytu
Číslo podlaží v domě 3
Dispozice bytu 2+kk
Vlastnictví osobní
Stav bytu ve výstavbě (hrubá stavba)
Energetický štítek
Třída energetické náročnosti B - Velmi úsporná
Průkaz energetické náročnosti vyhotoven dle
Popis

Prodej zděného bytu 2+kk s balkonem v Břeclavi. Nový dvoupokojový byt se bude nacházet v nyní budovaném 5-ti podlažním bytovém komplexu Rezidence Břetislavova, na Břetislavově ulici (naproti hlavní pošty).

Bytový komplex Břetislavova je tvořen 3 samostatnými bloky s 20-24 bytovými jednotkami a je doplněn samostatným dvoupodlažním parkovacím domem. Propojení jednotlivých bloků s parkovacím domem krytou pasáží umožňuje pohodlné vstupy “suchou nohou“. Jednotlivé bytové bloky jsou vybaveny komfortními výtahy.
Residenti mají možnost využívat zahradní plochy na vegetační střeše ve vnitrobloku a vyhlídkové balkony bytových bloků, které umožňují výhledy na město Břeclav.

Byt 2+kk o rozloze 44,9 m2 se dvěma balkony bude řešen v maximálním komfortu bydlení s ohledem na optimalizaci životního prostoru v kombinaci s nízkými provozními náklady. K bytu náleží skladová kóje o velikosti 3,6 m2.

Standardní vybavení bytu zahrnuje podlahové vytápění Raychem doplněny regulačním systémem v každé místnosti, ohřev TUV elektrickým bojlerem se zásobníkem vody, podlaha vinyl , vnitřní dveře s obložkou s CPL folií, sanitární technika - zavěsné wc, umyvadla s deskou a skříňkou včetně vodovodní baterie, sprcha se zástěnou, sprchový set s baterií, velkoformátové keramické obklady a dlažby, okna plastová s vícekomorovým profilem a izolačními trojskly (U=0,7) atd.. Každý byt je vybaven klimatizací, a balkónem s povrchovou úpravou WPC deskami.

Volba barev a dekorů dveří, podlah, obkladů, dlažby, popř. i sanitární techniky před dokončením je samozřejmostí při výběru nového bytu.

Možnost dokoupení vlastního venkovního parkovacího stání nebo garážového stání v samostaném garážovém domě.

Výhodou koupě nového bytu jsou úspora nákladů na vytápění díky použitým stavebním materiálům a zateplení obálky novostavby bytového domu spadající do energetické třídy B, a v neposlední řadě nízké poplatky do fondu oprav.

Výhodné podmínky financování kupní ceny bytu hypotečním úvěrem nabízí partnerská banka Oberbank AG. Odhad nemovitosti zdarma, fixace až na 8 let s nízkou úrokovou sazbou.

Byt je vhodná investice do nemovitosti s výnosem až 5% ročně z dlouhodobého pronájmu.

Bytový komplex se nachází v blízkosti vlakového nádraží s velmi krátkou docházkovou vzdáleností do 5 minut. Díky rychlým a pohodlným vlakovým spojům můžete být za 30 min.v centru Brna, do 60 min. ve Vídni nebo Bratislavě.

Kontakt na makléře
Vyřizuje
Michal Juráček

Michal Juráček

733532845

Pobočka
pobočka Břeclav
*
*
* - Tato pole jsou povinná.
*
*
captcha
Prodejte reality se Schmidt reality.

Prodejte byt, dům či další reality s naší realitní kanceláří. Specializujeme se pro oblasti Brna, Břeclavi, Hodonína a Kyjova, kde můžete navštívit také naše realitní pobočky.


734 602 392