Prodej bytu 1+kk s balkonem Břeclav

Zpět na výpis

Základní informace

Kategorie: Byty
Lokalita: Břeclav
Ulice: Břetislavova
Cena prodeje: 1 779 000 Kč
Poznámka k ceně: cena od 1.779.000,-Kč

Rozšířené informace

cena
Poznámka cena od 1.779.000,-Kč
Provize včetně provize
lokalita
Obec Břeclav
Informace k nabídce
Číslo zakázky 4352
Datum aktualizace 12.06.2020
Druh objektu cihlová
Počet podlaží objektu 5
Celková podlahová plocha m2 28
popis bytu
Číslo podlaží v domě 4
Dispozice bytu 1+kk
Vlastnictví osobní
Stav bytu ve výstavbě (hrubá stavba)
Energetický štítek
Třída energetické náročnosti B - Velmi úsporná
Průkaz energetické náročnosti vyhotoven dle
Popis

Nabízíme nové komfortní bydlení v Břeclavi. Byty 1+kk a 2+kk jsou k dispozici v právě budovaném 5-ti podlažním bytovém komplexu Rezidence Břetislavova, na Břetislavově ulici (naproti hlavní pošty).
Bytový komplex Břetislavova je tvořen 3 samostatnými bloky s 20-24 bytovými jednotkami a je doplněn samostatným parkovacím domem. Propojení jednotlivých bloků s parkovacím domem krytou pasáží umožňuje pohodlné vstupy “suchou nohou“. Jednotlivé bytové bloky jsou vybaveny komfortními výtahy.
Residenti mají možnost využívat zahradní plochy na vegetační střeše ve vnitrobloku a vyhlídkové terasy bytových bloků, které umožňují výhledy na dominanty města Břeclav.

Byt 1+kk o rozloze 36,7 m2 s balkonem bude řešen v maximálním komfortu bydlení s ohledem na optimalizaci životního prostoru v kombinaci s nízkými provozními náklady.

Standardní vybavení bytu zahrnuje podlahové vytápění Raychem doplněno regulačním systémem v každé místnosti, ohřev TUV elektrickým bojlerem se zásobníkem vody, podlaha skládaný vinyl v moderním dekoru, vnitřní dveře s obložkou s CPL folií, zapuštěná sanitární technika - zavěsné wc, umyvadla s deskou a skříňkou včetně vodovodní baterie, sprcha se zástěnou, odtokovým žlabem a sprchovým setem s baterií, velkoformátové keramické obklady a dlažba, posuvná balkonová plastová okna s vícekomorovým profilem a izolačními trojskly (U=0,7), předokenní žaluzie elektricky ovládané.. Každý byt je vybaven komfortním odvětráním, klimatizací zn.Sinclair, a balkónem s povrchovou úpravou WPC deskami.

Volba barev a dekorů dveří, podlah, obkladů, dlažby, popř. i sanitární techniky před dokončením je samozřejmostí při výběru nového bytu.

Výhodou koupě nového bytu jsou úspora nákladů na vytápění díky použitým stavebním materiálům a zateplení obálky novostavby bytového domu spadající do velmi úsporné energetické třídy B, v neposlední řadě nízké poplatky do fondu oprav. Další výhodou tohoto bytu je jeho variabilita. Oddělením kuchyně od obytné části, vznikne snadno z bytu 1+kk byt 2+kk.

Pohodlí nového bydlení doplňuje možnost dokoupení vlastního parkovacího stání nebo i garážového stání v samostaném garážovém domě.

AKCE měsíce : Individuální řešení klientských změn bez poplatku / poradenství při řešení interiéru a úprav bytu ve spolupráci s autorem projektu / výhodné podmínky financování kupní ceny bytu hypotečním úvěrem prostřednictvím financující banky Oberbank AG - odhad nemovitosti zdarma, fixace až na 8 let s nízkou úrokovou sazbou.

Koupě tohoto bytu je investiční příležitost s výnosem až 7% ročně z dlouhodobého pronájmu.

Bytový komplex se nachází v blízkosti vlakového nádraží s velmi krátkou docházkovou vzdáleností do 5 minut. Díky rychlým a pohodlným vlakovým spojům můžete být za 30 min.v centru Brna, do 60 min. ve Vídni nebo Bratislavě.

Kontakt na makléře
Vyřizuje
Michal Juráček

Michal Juráček

733532845

Pobočka
pobočka Břeclav
*
*
* - Tato pole jsou povinná.
*
*
captcha
Prodejte reality se Schmidt reality.

Prodejte byt, dům či další reality s naší realitní kanceláří. Specializujeme se pro oblasti Brna, Břeclavi, Hodonína a Kyjova, kde můžete navštívit také naše realitní pobočky.


734 602 392