Prodej bytu 1+kk Břeclav

Zpět na výpis

Základní informace

Kategorie: Byty
Lokalita: Břeclav
Ulice: Břetislavova
Cena prodeje: 1 819 000 Kč

Rozšířené informace

cena
Provize včetně provize
lokalita
Obec Břeclav
Informace k nabídce
Číslo zakázky B21
Datum aktualizace 31.08.2020
Druh objektu cihlová
Počet podlaží objektu 5
Celková podlahová plocha m2 34
Stavba ostatní
popis bytu
Číslo podlaží v domě 32
Dispozice bytu 1+kk
Vlastnictví osobní
Stav bytu ve výstavbě (hrubá stavba)
Energetický štítek
Třída energetické náročnosti B - Velmi úsporná
Průkaz energetické náročnosti vyhotoven dle
Popis

Zděný byt 1+kk s balkonem v Břeclavi. Nový dvoupokojový byt se bude nacházet v budovaném 5-ti podlažním bytovém komplexu Rezidence Břetislavova, na Břetislavově ulici (naproti hlavní pošty).

Bytový komplex Břetislavova je tvořen 3 samostatnými bloky s 20-24 bytovými jednotkami a je doplněn samostatným dvoupodlažním parkovacím domem. Kryté propojení jednotlivých bloků s parkovacím domem umožňuje pohodlné vstupy “suchou nohou“. Jednotlivé bytové bloky jsou vybaveny komfortními výtahy.
Residenti mají možnost využívat zahradní plochy na vegetační střeše ve vnitrobloku a vyhlídkové terasy bytových bloků, které umožňují “pohádkové výhledy “na krásy Jižní Moravy.

Byt 1+kk o rozloze 33,6 m2 s balkonem bude řešen v maximálním komfortu bydlení s ohledem na optimalizaci životního prostoru v kombinaci s nízkými provozními náklady.

Standardní vybavení bytu zahrnuje podlahové vytápění Raychem doplněny regulačním systémem v každé místnosti, ohřev TUV elektrickým bojlerem se zásobníkem vody, podlaha vinyl , vnitřní dveře s obložkou s CPL folií, sanitární technika - zavěsné wc, umyvadlo s deskou a skříňkou včetně baterie, sprcha se zástěnou, sprchový set s baterií, velkoformátové keramické obklady a dlažby, okna plastová s vícekomorovým profilem a izolačními trojskly (U=0,7) atd.. Každý byt je vybaven klimatizací, a balkónem s povrchovou úpravou WPC deskami.

Volba barev a dekorů dveří, podlah, obkladů, dlažby, popř. i sanitární techniky před dokončením je samozřejmostí při výběru bytu.

Možnost dokoupení vlastního venkovního parkovacího stání nebo garážového stání.

Koupě tohoto bytu je investiční příležitost s výnosem až 7% ročně z dlouhodobého pronájmu

Bytový komplex se nachází v blízkosti vlakového nádraží s velmi krátkou docházkovou vzdáleností do 5 minut. Díky rychlým a pohodlným vlakovým spojům můžete být za 30 min.v centru Brna, do 60 min. ve Vídni nebo Bratislavě.

Pro klienty, kteří chtějí koupi tohoto byty financovat hypotečním úvěrem, je připravena výhodná nabídka spolupracující Oberbank AG.

Kontakt na makléře
Vyřizuje
Radka Horváthová

Radka Horváthová

733 532 844

Pobočka
pobočka Brno – sídlo firmy (centrála)
*
*
* - Tato pole jsou povinná.
*
*
captcha
Prodejte reality se Schmidt reality.

Prodejte byt, dům či další reality s naší realitní kanceláří. Specializujeme se pro oblasti Brna, Břeclavi, Hodonína a Kyjova, kde můžete navštívit také naše realitní pobočky.


734 602 392