Nový RD na klíč 4+kk v Mikulově, typ A9, pozemek 515m2

Zpět na výpis

Základní informace

Kategorie: Domy a vily
Lokalita: Břeclav
Ulice: K Vápence
Cena prodeje: 6 890 000 Kč
Poznámka k ceně: provize RK včetně kompletního právního servisu

Rozšířené informace

cena
Poznámka provize RK včetně kompletního právního servisu
Provize včetně provize
lokalita
Obec Mikulov
Informace k nabídce
Číslo zakázky 4187
Datum aktualizace 29.05.2020
K dispozici od 16.10.2019
Poloha objektu řadový
Druh objektu cihlová
Umístění objektu klidná část obce
Zastavěná plocha m2 109
Užitná plocha m2 137
Plocha parcely m2 515
Počet podlaží objektu 2
Datum nastěhování 16.10.2019
popis domu
Číslo podlaží v domě 2
Druh domu rodinné
Typ domu patrový
Stav domu velmi dobrý
Energetický štítek
Třída energetické náročnosti B - Velmi úsporná
Průkaz energetické náročnosti vyhotoven dle
Popis

Rezidenční projekt Pod Novou představuje lukrativní adresu pro trvalé bydlení i investiční příležitost. Realizaci projektu zajišťuje od podzimu 2019 nový finanční partner spolu s developerskou společností SLD Mikulov, součást holdingu SLD Group, která nyní dokončuje výstavbu projektu 52 rodinných domů a 150 bytů v Jihlavě. Rezidence Pod Novou je umístěna v jihomoravském Mikulově, který je snadno dostupný jak z Brna (40 minut), tak i z Vídně (60 minut). Do centra města se odsud dostanete snadno pěšky (650 m), či autem. Projekt nabízí celkem 30 rodinných domů ve 3 typových variantách A, B a E a jeho výstavba je rozdělena do několika etap a podetap. Funkčně řešené řadové rodinné domy s přístupem do zahrady nabízí výhledy na siluetu města i jeho dominantu - mikulovský zámek.
Více informací na: www.podnovou.cz
Developerský projekt Rezidence pod Novou nabízí již postavenou hrubou stavbu RD typ A9. Území se nachází v atraktivní části města Mikulov a je snadno dostupné centru města. Všechny domy nabízí výhledy na panorama města - Kozí hrádek, Svatý kopeček a Mikulovský zámek. Domy jsou navrženy jako energeticky velmi úsporné
Projekt je zasazen do zcela nové, zájmové lokality města označované stejným názvem jako projekt samotný - Pod Novou, který byl navržen architektonickou kanceláří Desk Architekti. Hlavním cílem developera je vytvořit lokalitu s jasným urbanistickým konceptem a zaručit budoucím majitelům příjemné prostředí pro bydlení a zhodnocení vložených investic.

Dům střední velikosti označený jako typ A9 má dispozici 4+kk ve dvou podlažích na pozemku 515m2. V případě potřeby je možné změnit dispozici na 5+kk.. Vstup do domu a garáže je orientován jihovýchodním směrem s výhledem na Mikulovský zámek a Sv. kopeček. V 1. NP se nachází vstupní předsíň s chodbou, obývací pokoj s kuchyňským koutem, komora, koupelna s WC, ložnice a garáž. V podkroví se nachází chodba se schodištěm, 2x ložnice (u varianty 5+kk 3x ložnice), koupelna s WC a šatna. Hlavní obytný prostor s kuchyní je navržen přes celou délku domu s velkým francouzským oknem na každé straně.

Cena nového RD na klíč, typ A9 je 7.190.000,- Kč včetně 15%DPH,

Celková užitná plocha domu vč. garáže činí 137 m2.

Výstavba RD ve fázi hrubé stavby

Termín dokončení: do 9 měsíců od podpisu smlouvy

Více informací u makléře nebo na stránkách projektu: Pod Novou

Kontakt na makléře
Vyřizuje
Monika Kališová

Monika Kališová

777 754 561

Pobočka
pobočka Mikulov
*
*
* - Tato pole jsou povinná.
*
*
captcha
Prodejte reality se Schmidt reality.

Prodejte byt, dům či další reality s naší realitní kanceláří. Specializujeme se pro oblasti Brna, Břeclavi, Hodonína a Kyjova, kde můžete navštívit také naše realitní pobočky.


734 602 392