Nadstandardní parcela včetně projektu a stavebního povolení

Zpět na výpis

Základní informace

Kategorie: Pozemky
Lokalita: Žďár nad Sázavou
Ulice: Lesní
Cena prodeje: 17 000 000 Kč

Rozšířené informace

lokalita
Obec Nové Město na Moravě
Informace k nabídce
Číslo zakázky 3973
Datum aktualizace 06.02.2019
Umístění objektu klidná část obce
Inženýrské sítě vodovod, kanalizace, plyn, elektřina
Ostatní plot
popis pozemku
Číslo podlaží v domě 0
Druh pozemku pro komerční výstavbu
Celková plocha m2 4232
Popis

Nabízíme k prodeji exkluzivní projekt výstavby rezidenčního bydlení či podnikání v překrásném prostředí v bezprostřední blízkosti Vysočina Areny (5 minut chůze). Součástí prodeje je mírně svažitá parcela o celkové výměře 4232 m2, přístupná z asfaltové komunikace. Předmětem prodeje je dále vypracovaná projektová dokumentace včetně vizualizací budoucího stavu a v neposlední řadě platné stavební povolení, které umožňuje okamžitou realizaci. Inženýrské sítě se nacházejí na hranici pozemku.

Celý navržený koncept bere maximální ohled na přilehlé okolí a umístění ve druhé zóně CHKO. Přes zachování vysokého procenta zeleně se do výše zmíněné plochy podařilo umístit hlavní nemovitost – dům o užitné ploše přes 700 m2, dům pro hosty situovaný v přední části, tenisový kurt, bazén a prostorný přístřešek k posezení.

V rozsáhlém rodinném domě nechybí vinárna, zasedací místnost, ani posilovna. Celý projekt je velkoryse řešený a dokáže uspokojit jak klienty s nadstandardní požadavky k bydlení, tak ty, kteří by rádi realizovali výjimečný projekt určený k podnikání.

Kontakt na makléře
Vyřizuje
Richard Homola

Richard Homola

775 349 869

Pobočka
pobočka Pohořelice
*
*
* - Tato pole jsou povinná.
*
*
captcha
Prodejte reality se Schmidt reality.

Prodejte byt, dům či další reality s naší realitní kanceláří. Specializujeme se pro oblasti Brna, Břeclavi, Hodonína a Kyjova, kde můžete navštívit také naše realitní pobočky.


734 602 392