Developerské projekty » Rodinné domy Pod Novou Mikulov

Rodinné domy Pod Novou Mikulov

Máte-li zájem o bližší informace k projektu, kontaktujte nás.

Cena: info u makléře

<p>Typ A - cena od 5.512.000 Kč</p> <p>Typ B - cena od 6.898.000 Kč</p> <p>Typ E - cena od 4.597.000 Kč</p>

Budoucím zájemcům o koupi domu v této lokalitě nabízíme možnost výběru ze tří typů domů. Domy jsou ozačeny následovně: typ A - střední velikost, typ B - největší velikost a typ E - s nejmenší velikostí.

Domy střední vellikosti označné jako typ A mají dispozici 4+kk ve dvou podlažích. V případě potřeby je možné změnit dispozici na 5+kk. Celková užitná plocha domu vč. garáže činí 137 m2. Menší pozemky u těchto domů jsou s výměrami okolo 380 m2. Větší pozemky s výměrami okolo 400 m2, 500 m2 a jeden s výměrou 588 m2. Vstup do domu a garáže je orientován jihovýchodním směrem s výhledem na Mikulovský zámek a Sv. kopeček. V 1. NP se nachází vstupní předsíň s chodbou, obývací pokoj s kuchyňským koutem, komora, koupelna s WC, ložnice a garáž. V podkroví se nachází chodba se schodištěm, 2x ložnice (u varianty 5+kk 3x ložnice), koupelna s WC a šatna. Hlavní obytný prostor s kuchyní je navržen přes celou délku domu s velkým francouzským oknem na každé straně.

Domy s největší vellikostí označné jako typ B mají dispozici 6+kk ve dvou podlažích a nabízí přeskráné výhledny na panorama Mikulova. Celková užitná plocha domu vč. garáže činí 189 m2. Pozemky u těchto domů jsou s výměrami okolo 600 m2. Větší pozemky s výměrami okolo 770 m2. Vstup do domu a garáže je orientován severozápadním směrem. Hlavní obytný prostor s terasou je orientován na jihovýchod s perfektním výhledem na Mikulovský zámek a Sv. kopeček. V 1. NP se nachází vstupní předsíň s chodbou, obývací pokoj s kuchyňským koutem, sklad, tech. místnost, koupelna, WC, 2x ložnice a garáž. V podkroví se nachází chodba se schodištěm, 3x ložnice a koupelna s WC.

Domy menší vellikosti označné jako typ E mají dispozici 5+kk ve dvou podlažích. Celková užitná plocha domu činí 116 m2. Menší pozemky u těchto domů jsou s výměrami okolo 300 m2. Větší pozemky s výměrami okolo 358 m2 a 421 m2. Vstup do domu je orientován severovýchodním směrem s výhledem na Turold. Obývací pokoj s terasou je orientován na jihozápad s bočním výhledem na zámek až po horizont rakouských kopců na jihu. V 1. NP se nachází vstupní předsíň, tech. místnost, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice a koupelna s WC. V podkroví se nachází chodba se schodištěm, 2x ložnice, 1x pracovna a koupelna s WC. Hlavní obytný prostor s kuchyní je navržen přes celou šířku domu s velkými francouzskými okny.


Více informací u makléře nebo na stránkách projektu PodNovou.cz

Harmonogram: březen 2017 prosinec 2018 leden 2019

SCHMIDT REALITY Mikulov
Komenského 1, Mikulov

WWW.PODNOVOU.CZ

Vladimír Stehlík
Tel: +420 777 249 772
E-mail: vladimir.stehlik@schmidt-reality.cz

Ulice: K Vápence
Obec: Mikulov

Pod Novou

Prodejte reality se Schmidt reality.

Prodejte byt, dům či další reality s naší realitní kanceláří. Specializujeme se pro oblasti Brna, Břeclavi, Hodonína a Kyjova, kde můžete navštívit také naše realitní pobočky.


734 602 392