Developerské projekty » Novostavby Stará Břeclav - Šustárky

Novostavby Stará Břeclav - Šustárky

Foto není k dispozici

Máte-li zájem o bližší informace k projektu, kontaktujte nás.

Cena: info u makléře

<p>Cena pozemku 2.600,-Kč včetně DPH, př&iacute;pojek IS a př&iacute;jezdov&eacute; komunikace s chodn&iacute;kem a veřejn&yacute;m osvětlen&iacute;m.</p>

 

Lokalita pro výstavbu novostaveb rodinných domů ve Staré Břeclavi- Šustárkách byla vybrána jako jedna z nejhezčích míst pro rodinné bydlení. Důvodem je již samotné místo. Klidné prostředí břehu řeky Dyje, ve spojení s přírodou, přitom na dosah veškeré občanské vybavenosti této městské části.

Bude zde vystavěno celkem 33 novostaveb rodinných domů. Domy budou vystavěny systémem dřevostavby na klíč.

Velikost parcel a dispozice domů odpovídá trendům dnešní doby.

 

 

Nabízíme například projekt typového přízemního domu s dispozicí 4kk, který je ideální pro rodinné bydlení. Zájemci mají jedinečnou možnost zapojit se do úprav projektu domu.

 

Řadové domy jsou navrženy přízemní s obytným podkrovím a budou situovány ve třech blocích. Krajové domy mají dispozici 5kk a středové domy 4kk. Ve standardu je možnost výběru barev a dekorů dokončovacích prvků nebo je možná i volba nadstandardních materiálů. Cena řadových domů na klíč odpovídá dnešním cenám bytů v centru Břeclavi.

Výstavbu provede odborná stavební firma Luďka Benady se specializací na dřevostavby.

 

 

 

Harmonogram: červenec 2019 červen 2021

Ulice: Říční
Obec: Břeclav
Kraj: Jihomoravský kraj

Pěšky, na kole, autem nebo lodí jste za chvilku v centru Břeclavi. Městská část Stará Břeclav nabízí slušnou občanskou vybavenost, nedaleko Vašeho nového domova se nachází kulturní dům a hostinec Na Obecní, obchod s potravinami a smíšeným zboží, základní škola, mateřská škola, pošta, areál Na Vodě, letiště. Na dálnici D2 ve směru Brno-Bratislava jste za 5 minut, před nájezdem na dálnici je Tesco a Shopping Břeclav. Městskou hromadnou dopravou se pohodlně dostanete na vlakové nádraží.

Prodejte reality se Schmidt reality.

Prodejte byt, dům či další reality s naší realitní kanceláří. Specializujeme se pro oblasti Brna, Břeclavi, Hodonína a Kyjova, kde můžete navštívit také naše realitní pobočky.


734 602 392