Developerské projekty » Bytový dům "Na Výstavní"

Bytový dům "Na Výstavní"

Michal Poláček

Máte-li zájem o bližší informace k projektu, kontaktujte nás.

Michal Poláček

731 159 952
Cena: info u makléře

Exkluzivně nabízíme k prodeji byty v centru Hodonína. Bytový dům na rohu ulice Výstavní a Slavíkova bude mít celkem 15 bytů. Ke každému bytu náleží parkovací místo v parkovacích zakladačích přímo v domě a sklep. Byty mají dispozici 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk a každý má balkon nebo terasu. Přístup do sklepů, do kočárkárny a k výtahu je bezbariérový. Průkaz Energetické náročnosti budovy třídy „A“ zajišťuje minimální náklady na bydlení. Použité materiály garantují perfektní zvukovou izolaci. Topení je řešeno elektrickým podlahovým topením s regulací pro každou místnost, o teplotní pohodu se dále stará centrální klimatizace, umístěná ve sklepních prostorech.Více informací naleznete https://www.bydleninavystavni.cz/. Neváhejte a sjednejte si schůzku s makléřem.

Harmonogram: listopad 2017 březen 2019 listopad 2018

Máte-li zájem o nezávaznou schůzku s naším makléřem nebo bližší informace o projektu, vyplňte prosím níže uvedené údaje. Náš pracovník Vás bude kontaktovat v nejbližším možném termínu.

Napište nám
*
:
:
*
:
*
:
*
:
*
:
captcha

Vysvětlivky

* - Toto pole je nutno vyplnit

Ulice: Výstavní
Obec: Hodonín
Kraj: Jihomoravský kraj

Prodejte reality se Schmidt reality.

Prodejte byt, dům či další reality s naší realitní kanceláří. Specializujeme se pro oblasti Brna, Břeclavi, Hodonína a Kyjova, kde můžete navštívit také naše realitní pobočky.


734 602 392