Zrenovovaná chalupa 250m2 s dvěma zahradami 784m2 a 554m2 v Deštném v Orlických horách

Zpět na výpis
+ 21 dalších fotek
250 m2
Podlahová plocha
1338 m2
pozemková plocha
6
velikost

Popis nemovitosti

Tam kde bydlí princezna Kačenka. V srdci Orlických hor, kterým jako jediným horám v Česku vládne žena, v Deštném v Orlických horách, stojí výjimečná chalupa s kachláky a pecí, s potokem na zahradě, pasoucími se koňmi na pastvinách v sousedství a Ateliérem, který na chalupu bezprostředně navazuje.

Od jara do zimy odtud dojdete na hřebeny hor za krátkou chvilku. Na golf i do lanového centra je to okolo hospůdek kousek a v zimě ke sjezdovkám dojedete na lyžích přímo ze dveří.

Ve velkoryse rozvrženém prostoru chalupy se může nadstandardně zabydlet jedna početná rodina, ale soukromí zde najdou až tři rodiny či větší skupina přátel. Na chalupu přímo navazuje Ateliér Zvonaře a Hrnčířky.
Majitelé chalupu kompletně zrekonstruovali, přikoupili za potokem sousední zahradu a tak se nový majitel může pouze nastěhovat a ihned užívat klidu hor. Zvonař a Hrnčířka chalupu prodávají protože se stěhují i s Ateliérem do Brna.

Na zahradě za potokem o velikosti 554 je možné postavit např dřevostavbu

Pokud by Vám ani to nestačilo, lze na pozemku mezi chalupou a potokem vystavět ještě další stavbu (chatu/ chalupu/ srub)

Doporučujeme prohlídku tohoto krásného místa

Kontakt na makléře

Ing. Tomáš Neubauer
602 508 998
Pobočka Brno

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná