Tam kde bydlí princezna Kačenka. V srdci Orlických hor, kterým jako jediným horám v Česku…

Zpět na výpis
+ 23 dalších fotek
250 m2
užitná plocha
250 m2
podlahová plocha
784 m2
pozemková plocha
5
pokojů

Popis nemovitosti

Tam kde bydlí princezna Kačenka. V srdci Orlických hor, kterým jako jediným horám v Česku vládne žena, v Deštném v Orlických horách, stojí výjimečná chalupa s kachláky a pecí, s potokem na zahradě, pasoucími se koňmi na pastvinách v sousedství a Ateliérem, který na chalupu bezprostředně navazuje.

Od jara do zimy odtud dojdete na hřebeny hor za krátkou chvilku. Na golf i do lanového centra je to okolo hospůdek kousek a v zimě ke sjezdovkám dojedete na lyžích přímo ze dveří.

Ve velkoryse rozvrženém prostoru chalupy se může nadstandardně zabydlet jedna početná rodina, ale soukromí zde najdou až tři rodiny či větší skupina přátel. Na chalupu přímo navazuje Ateliér Zvonaře a Hrnčířky.

Ateliér není součástí prodeje.

Majitelé chalupu kompletně zrekonstruovali, přikoupili za potokem sousední zahradu a tak se nový majitel může pouze nastěhovat a ihned užívat klidu hor. Zvonař a Hrnčířka chalupu prodávají protože se stěhují i s Ateliérem do Brna.

Na zahradě za potokem, o velikosti 554m2, kterou je možno přikoupit, lze postavit např dřevostavbu

Pokud by Vám ani to nestačilo, lze na pozemku mezi chalupou a potokem vystavět ještě další stavbu (chatu/ chalupu/ srub)

Doporučujeme prohlídku tohoto krásného místa

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná