Stavební pozemek 525m2 Ladná

Zpět na výpis
+ 4 další fotky
525 m2
pozemková plocha

Popis nemovitosti

Nabízíme jedinečnou příležitost pro 3 první zájemce. Prodej nového stavebního pozemku v Ladné.  Výměra pozemku 525m2 s uliční šíří 23,7 metrů Vám poskytne dostatek místa pro krásný dům, zahradu i potřebné soukromí.

U každého pozemku příprava k napojení vodovodu a kanalizaci. Elektřina s rezervovaným příkonem 3x25A bude na pozemcích připravena začátkem roku 2024. Samozřejmostí je nová příjezdová komunikace s veřejným osvětlením. Stavební povolení k dopravní a technické infrastruktuře bylo vydáno. Požádat o vydání stavebního povolení k rodinnému domu je možné okamžitě. Nabízíme i možnost realizace výstavby RD 5+kk s garáží do fáze hrubé stavby. Více informací v RK.

Lokalita Palašovské příděly se nachází v jižní okrajové části obce, kde se neočekává další výstavba, zejména díky přilehlé fotovoltaické elektrárně.

Obec Ladná se pyšní udržováním lidových tradic jako jsou hody, fašank, advent s koncerty, každoroční dětský karneval, akce dobrovolných hasičů i pro děti, a mnoho dalších zajímavých kulturních či sportovních akcí v průběhu roku.

V Ladné je široká občanská vybavenost – základní škola a nová mateřská škola, sportovní hala, tenisové kurty, obchod s potravinami a smíšeným zbožím, hospůdky, knihovna, dětské hřiště, kadeřnictví a další služby. Co nenajdete v Ladné, najdete v přilehlé Břeclavi.

Ladná leží 5 km od nákupní zóny Shopping Břeclav, vzdálenost do centra Břeclavi 8 km. Dopravní dostupnost je rozsáhlá – 4 km nájezd na dálnici D2 (Brno – Bratislava), vlaková stanice Ladná směr Břeclav – Šakvice s přestupem směr Brno-Olomouc, autobus Břeclav – Podivín. Jedinečné jsou také projížďky na kole nebo procházky v nedalekém Přírodním parku Niva Dyje, kolem Janova hradu, po cyklostezce do turisty oblíbené Lednice vzdálené jen 7 km.

Kontakt na makléře

Michal Juráček
+420 733 532 845
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná