Rodinný dům ve Valticích s možností podnikání

Zpět na výpis
+ 26 dalších fotek
611 m2
Podlahová plocha
1107 m2
pozemková plocha
6
velikost

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům ve Valticích s celkovou výměrou zastavěné plochy 611m2. Jedná se o velmi specifickou nemovitost, díky nacházejícímu se objektu ve dvoře, který se dá využít k podnikání, jako je třeba restaurace, bar či hospoda.

Po vstupu do domu vcházíme do předsíně. Z té je možnost dále vejít do prostorné a vkusně zařízené kuchyně nebo pokračovat do obývacího pokoje, který je propojený s jídelnou, a tvoří tak nádherný prostor pro společné chvíle. Vpravo od jídelny najdeme ložnici s vlastní šatnou. Z kuchyně se dále dostaneme do dvou dětských pokojů, u kterých na chodbě nalezneme vestavěné skříně.

V přízemí je samozřejmostí prostorná koupelna s vanou a toaletou. Přízemí je kompletně podsklepené a najdeme zde jak prádelnu, sušárnu, posilovnu, tak i kotelnu. I zde se nachází další koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Nad garáží pro dvě auta se nachází půdní prostor, který je využíván jako dětský pokoj s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou.

Součástí nemovitosti je i pánská místnost, neboli herna, ze které je kromě vstupu do dvora i vstup do wellness zóny. 

Tady se nachází velký vyhřívaný bazén o objemu 37m3 s vířivkou včetně sauny a sociálního zařízení.

V největší části dvora najdeme další garáž pro dvě auta, nad kterou je vybudovaná plnohodnotná bytová jednotka o dispozici 3+kk, která má svůj samostatný vstup z hlavní ulice a také soukromý dvůr.

Tento byt je momentálně pronajatý za 17.500 Kč/měs. včetně energií.

Ve dvoře se dále nachází komerční prostory, které jsou vhodné k podnikání. V minulosti zde byla v provozu restaurace a díky tomu disponuje kompletně vybavenou kuchyní, zázemím pro skladování a mnoho dalšího prostoru pro zásobování za zadní částí nemovitosti se samostatným vstupem.

Celý komplex by bylo možno do budoucna po drobných úpravách rozdělit na několik bytových jednotek, popřípadě skloubit bydlení s možností podnikání.

Nemovitost rozhodně stojí za Vaši pozornost a budeme se těšit na osobní prohlídku.

 

Kontakt na makléře

Erik Lipnický
+420 774 241 009
Pobočka Hustopeče

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná