Rodinný dům v Klentnici se dvěmi terasami a zahradou 555m2

Zpět na výpis
+ 23 dalších fotek
91 m2
Podlahová plocha
555 m2
pozemková plocha
6
velikost
1
celkem podlaží
1
podlaží
2
počet parkovacích míst

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji  novostavbu (2015) rodinného domu v krásném prostředí Pálavských vrchů v Klentnici. Klentnice je nejvýše položená obec na Pálavě a poskytuje místo pro úžasné výhledy do kraje, místo pro vycházky i místo pro odpočinek. Má i svoje kouzlo a velmi příjemnou a pozitivní poklidnou energii. Ve chvíli, kdy přijedete na Pálavu, rozhostí se ve Vás pocit klidu a pohody.

Proto využijte tuto možnost a pořiďte si dům k okamžitému nastěhování, kdy už koncem léta můžete odpočívat ve svém.

Dům má dispozici 3,5+kk, dřevostavba, je kompletně podsklepený betonovou garáží a technickou místností. Velká terasa nad garáží Vám umožní trávit celé dny i večery venku a mít úžasný výhled do krajiny plné zeleně a současně slouží jako pergola pro parkování auta před garáží. Hlavní terasa navazuje na dům a je orientována do zahrady – vstup je přímo z kuchyně/obývacího pokoje. Jako třetí terasu můžete využít chodník okolo domu, hned vedle hlavního vstupu, odkud je krásný výhled na Sirotčí hrad.

Velkorysá kuchyně s dřevěnou deskou a pískovcovým obložením krásně ladí s pískovcovou podlahou v kuchyni i obývacím pokoji. Všude najdete jen přírodní materiály. Dvě ložnice jsou připraveny k odpočinku rodiny a v případě návštěvy Vašich známých je možnost využít i další – menší pokoj pro hosty za kuchyní.
K pohodlnému pobytu slouží samostatné WC a další WC umístěné v koupelně se sprchou. Ženy ocení praktickou komoru na chodbě.

Vytápění je elektrické a nejen pro romantické večery je tu i krb.

Prohlídky jsou možné dle dohody. Pro přesný termín prohlídky nás, prosím kontaktujte.

Kontakt na makléře

Ing. Tomáš Neubauer
602 508 998
Pobočka Brno

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná