Rodinný dům Popice

Zpět na výpis
+ 28 dalších fotek

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu o dispozici 5kk s velkým pozemkem v obci Popice.

Rodinný dům ve tvaru obdélníku má zastavěnou plochu 197,6 m² a užitnou plochu 160 m². Celková výměra pozemků, na kterých se dům a zahrada rozprostírá činí 1989 m². Stavba byla kolaudována v prosinci roku 2019. Vzhledem ke standardu v jakém je provedena, uspokojí potřeby i náročnějších klientů, kteří kladou důraz na kvalitní zpracování, použité materiály a využití prostoru. Dům nabízí 4 samostatné neprůchozí pokoje, koupelnu s vanou a toaletou, technickou místnost se sprchovým koutem a druhým wc, obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem. V něm najdeme na míru zhotovenou kuchyňskou linku s ostrůvkem, spotřebiči Bosch, zabudované akvárium a krb. Do každé místnosti jsou přivedeny datové rozvody. Připraveny jsou také kabely pro venkovní kamerový systém a videotelefon.

Úspora v podobě měsíčních nákladů
Dům je zděný, zateplený fasádním polystyrenem tl. 200 mm. Stopy od chladného vzduchu dělí foukaná izolace a podlahu podlahový polystyren 200 mm. Topení je podlahové elektrické v obývacím pokoji doplněno již zmíněným krbem. Z prostoru nad krbem vede hadice do technické místnosti s možností napojení do rekuperace, která je rozvedena do všech místností. Hotová je také příprava pro umístění klimatizace v chodbě domu. O výrobu elektřiny se stará fotovoltaická elektrárna s výkonem 9,9 kWp a bateriovým úložištěm 11,6 kWh. Smluvně jsou zajištěny také přetoky zbytkového proudu do sítě. Dveře i okna jsou plastová s izolačním trojsklem, ve všech jsou instalovány elektricky ovládané předokenní žaluzie.

Zahrada s možností výstavby dalšího rodinného domu
Na dům navazuje velká zahrada. Ta je dlouhá 60 a široká 30 metrů. V její zadní části se nachází pěkný kvelbený sklep s výměrou 50 m² a lisovna. Zahrada je přístupná ze zadní části z nově vybudované obecní komunikace, ve které se nachází inženýrské sítě. Nabízí se zde tak možnost rozdělení pozemku a výstavby dalšího rodinného domu, jak to již činí někteří sousedé v okolí. Zahrada je nedokončená a nabízí tak budoucím majitelům možnost vytvořit si oázu klidu dle svého vkusu, případně rozdělení parcel dle vlastní představy. Dešťová voda je svedena do betonové retenční nádrže o velikosti 10 m³, která je využívána pro závlahu. Stejně tak jde využít voda z nově vyčištěné studny.

Popice leží na přímé vlakové trase Břeclav – Brno. Najdeme zde základní a mateřskou školu, obchod, poštu a další… Hustopeče, které nabízí veškerou občanskou vybavenost jsou vzdáleny 8 kilometrů.

 

Kontakt na makléře

Richard Homola
+420 775 349 869
Pobočka Hustopeče

    Mám zájem o prohlídku


    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná