Rodinný dům, dispozičně řešený jako 5+1, je vhodný pro rodiny s dětmi. Dům se nachází v obci…

Zpět na výpis
+ 16 dalších fotek
140 m2
užitná plocha
140 m2
podlahová plocha
246 m2
pozemková plocha
5
pokojů

Popis nemovitosti

Rodinný dům, dispozičně řešený jako 5+1, je vhodný pro rodiny s dětmi.

Dům se nachází v obci Březí, 7 min od krásného Mikulova.

Dům je vhodný především pro rodiny, které hledají klidné bydlení kousek od živého centra, které nabízí velký výběr volnočasových aktivit, kulturní památky a krásnou přírodu.

Mikulov je energické město, které nikdy nespí. Obec Březí je tedy vhodným kompromisem mezi poklidným bydlením a aktivním vyžitím v rozmanitém Mikulově.

Cihlový dům z roku 1980 prošel v r. 2013 částečnou rekonstrukcí, která zahrnovala položení plovoucí podlahy po celém domě, vyjma koupelny, kde je položena keramická dlažba. Zrekonstruováno bylo také sociální zázemí.

Dům je podsklepený po celém svém obvodu a je vytápěn pomocí nového plynového kotle (cca r. 2021), s ústředním rozvodem tepla do topných těles. Okna jsou plastová dvousklenná, omítky vápenné, elektroinstalace v hliníku, elektrický rozvaděč je nový, pořízený cca 06-2023, dům má také nové kanalizační přípojky. Ohřev vody probíhá za pomoci nového bojleru (cca r. 2020). Dům má také nově vyvložkovaný komín.

Na zahradě o rozloze 246 m2 se nachází terasa s velkoformátovou dlažbou, funkční studna a stavba o rozloze cca 8 m2 využívána jako skladový prostor.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mě s dalšími dotazy kontaktovat na čísle +420 777 009 443.

Budu se těšit na prohlídku s Vámi.

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná