RD Lužice u Hodonína

Zpět na výpis
+ 14 dalších fotek
1 648 ㎡
2 237 ㎡
3
2
2
1

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej rodinného patrového domu v centru obce Lužice u Hodonína. Jedná se o prostorný cihlový dům, celý podsklepený včetně vinného sklepa a prodejny. V 1. podlaží se nachází průjezd do dvora, vinárna a 5 prostorných pokojů.

Na 2. podlaží, se nachází 3 ložnice, kuchyně, šatna, herna a 2 koupelny. Odsud vedou také schody na půdu, která nabízí možnost využití na půdní vestavbu. Ve dvorním traktu se nachází altán na nářadí. Celková zastavěná plocha s nádvořím je 589 m2, zahrada tvoří 1.648 m2 a dům je napojen na veřejný vodovod, elektřinu, kanalizaci i plyn.

Tato nemovitost je připravena k vlastnímu užívání i na případnou rekonstrukci. Vhodnou rekonstrukcí by se dal dům využít i k dvougeneračnímu bydlení. Vzhledem k velikosti nemovitosti a lokalitě, kde se nemovitost nachází se jako nejvhodnější varianta využití jeví pro komerční účely a to jak sídlo firmy, výrobní nebo obchodní prostory, k přestavbě na penzion, dům pro seniory, bytové jednotky nebo jiná komerční využití pro svoji potřebu.

Kontakt na makléře

Hana Nezvedová
+420 601 250 350
Pobočka Brno

    Mám zájem o prohlídku
    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná