Hodnoty, které vždy oceníte...

Prostorný byt ve středu Brna 4+1

Zpět na výpis
+ 10 dalších fotek
142.04 m2
Podlahová plocha
1
kuchyně
4
velikost
5
celkem podlaží
5
podlaží

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt 4+1 o rozloze 142m², situovaný v 5. NP v samotném centru Brna. Dispozice bytu nabízí 3 neprůchozí pokoje, 1 pokoj průchozí, nově zrekonstruovanou kuchyni s jídelnou, 2 koupelny, samostatné WC, předsíň a šatnu. V nedávné době proběhla v rámci SVJ dostavba výtahu. Parkovat lze v rámci modré zóny nebo pronájmu trvalého parkování v blízkém hotelu.

Byt se nachází na ulici Veselá, což je jedna z charakteristických ulic historického centra Brna, paralelně s hlavní pěší tepnou – ulicí Česká. Díky této poloze nabízí budoucímu majiteli snadný přístup ke všem hlavním výhodám městského života. V těsném okolí najdete nespočet obchodů, kaváren, restaurací a možností kulturního vyžití, včetně divadel a kin. Dopravní spojení je vynikající, s několika tramvajovými a autobusovými zastávkami jen pár kroků od bytu. Tento byt tak kombinuje klidnou atmosféru s výhodami života v srdci města.

Díky blízkosti řady vysokých škol, včetně VUT, Masarykovy univerzity a Janáčkovy akademie múzických umění, je tento byt ideální volbou také pro nájemní bydlení. V této lokalitě je poptávka po nemovitostech pro nájemní bydlení velmi vysoká. Umístění bytu společně s jeho dispozicí nabízí výhodné podmínky pro dosažení stabilního nájemního výnosu, který má potenciál k růstu v budoucnosti. Aktuální nájemné podobných nemovitostí se v dané lokalitě pohybuje okolo 45 000 Kč/měsíc.

Cena je včetně provize RK.

Kontakt na makléře

Bc. Petr Schmidt
+420 739 203 760
Pobočka Břeclav

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná