Pronájem nového bytu 3+kk v centru Břeclavi na ulici U Stadionu. Byt se nachází ve 2.NP nově…

Zpět na výpis
105 m2
užitná plocha
105 m2
podlahová plocha
kk
kuchyně
3
pokojů
2. podlaží
podlaží

Popis nemovitosti

Pronájem nového bytu 3+kk v centru Břeclavi na ulici U Stadionu. Byt se nachází ve 2.NP nově zrekonstruovaného polyfunkčního domu s výtahem.
Podlahová plocha bytu 101,8 m2 nabízí maximální komfort bydlení. Ze vstupní haly vedou jednotlivé vstupy do koupelny se sprchovým koutem a na samostatné WC. Posuvnými dveřmi se vchází do obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Následují dva vstupy do dalších pokojů.

Vytápění a ohřev vody je zajištěn z kotelny v suterénu domu. Průtokový ohřívač v kuchyni optimalizuje spotřebu bez zbytečného odpouštění při čekání na teplou vodu.

Budova dostala moderní vzhled díky novým plastovým oknům a fasádě zateplené minerální vatou. K bytu se dostanete pohodlně osobním výtahem. V suterénu je k bytu přiřazena sklepní kóje o velikosti 3,9 m2 .

Ke standardnímu vybavení patří interiérové dveře s obložkovými zárubněmi, vinylové podlahy, keramické obklady a dlažby v koupelně, závěsné WC, sprchový kout, nucená ventilace, INTERKOM a internetové připojení.

Strategické umístění bytu v centru města nabízí pohodlí docházkové vzdálenosti do 5 min. na koupaliště, sportovní halu Lokomotiva, dětské hřiště Rákosníček, městský úřad, kostel, restaurace, supermarkety…

Přijďte se podívat na byt osobně. Budu se těšit na prohlídku s Vámi

    Mám zájem o prohlídku

    * Pole označená hvězdičkou jsou povinná